בית / כרמיאל / חברה / המשבר מאחוריהם: תנועת הצופים הורתה על חידוש הפעילות בכרמיאל
שבט כרם הצופים בעיריית כרמיאל 1219
נציגי שבט כרם הצופים בדיון בעיריית כרמיאל. צילום: דוברות העירייה

המשבר מאחוריהם: תנועת הצופים הורתה על חידוש הפעילות בכרמיאל

שתפו

הנהגת תנועת הצופים הודיעה לראש עיריית כרמיאל משה קונינסקי כי היא נענית לפנייתו והורתה על חידוש פעילותה בעיר. משה קונינסקי, ברך על החלטת הנהגת הצופים: ״אני שמח שמצאנו את העמק השווה״

מערכת פורטל זהר.נט

תישארו מעודכנים, הצטרפו לאינסטגרם, לפייסבוק ולטלגרם שלנו!

בקיץ האחרון, כפי שפורסם בפורטל זהר.נט, הודיעה הנהגת תנועת הצופים על הפסקת פעילותה בכרמיאל וזאת בשל גירעון הולך וגדל וקשיים תקציביים שמנעו את המשך מימון שכרו של מרכז הסניף.

שבט כרם של תנועת הצופים שהחל כקומונה בכרמיאל בשנת 1999, הפך בשנת 2012 לשבט גדול ומבוסס בהובלתו של מרכז שכיר, כבכל השבטים המבוססים במחוז. מדובר באחת מתנועות הנוער הגדולות והבולטות בכרמיאל שפעילים בה דרךקבע בסביבות 150 ילדים. זו גם התנועה היחידה בכרמיאל שמעסיקה מדריך בוגר בשכר המרכז את פעילות השבט בעיר.

לקראת פתיחת שנת הלימודים הודיעו הנהגת התנועה על הפסקת הפעילות בכרמיאל לנוכח מבנה התמיכה של העירייה, שלא איפשר לטענתה את המשך תשלום שכרו של המדריך. עיריית כרמיאל ציינה כי למרות שההודעה היתה חד צדדית,  נפגש ראש העיר עם חניכי הצופים בעיר והקים צוות המורכב מסגניתו והמ״מ טניה מזרסקי הממונה על תחום החינוך ואודי איזק ראש מינהל החינוך, וזאת במטרה לטפל בסוגיה. השבוע, בעקבות התערבותו של קונינסקי, סוכם כאמור על חזרתה של תנועת הצופים לפעילות מלאה בכרמיאל.

״בחזוני אני רואה חשיבות רבה לגידול וצמיחה של כמות החניכים בתנועות הפועלות בעיר. אנחנו נמשך לפעול ולגייס משאבים לטובת תנועות הנוער״, אמר ראש העיר עם חידוש פעילותו בעיר של שבט כרם.

קיראו עוד בפורטל זהר.נט:

כתבה מעניינת:

שופר בפארק בקורונה צילום דוברות אור תורה סטון copy

בראש השנה הזה: אירועי שופר בפארק במגבלות הקורונה

שתפואירועי 'שופר בפארק' בכרמיאל הכוללים תקיעות שופר ופעילות חוויתית ברוח החג ייערכו השנה תחת מגבלות …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.