בית / Uncategorized / המשולש
חדשות כרמיאל

המשולש

הרגע היא נכנסה אלי הביתה, הגיעה על אופנוע, סקסית. היינו שנינו לבד. הושבתי אותה מיד על ברכי, הייתי קצר רוח. היא חמה, לוהטת. הבטתי בה במבט מלא תשוקה ותאווה. רציתי לבלוע אותה, אך התאפקתי. הריחות שלה הטריפו אותי וחדרו אל אפי ומשם אל כל גופי הכמה, הרעב.

היא ישבה כל העת על ברכי ואני החזקתי את עצמי כמי שמאמן את יכולת היצר וההתאפקות שלו ואומר בלבו: ‘עוד כמה שניות, תהיה גבר, תשלוט, תחזיק מעמד!’. ואני מחזיק מעמד והיא מסחררת אותי בקצב ומגבירה את הלהט שלה המתפשט לאורך ירכי, עד לבטני התחתונה. ריר מילא את פי! עוד כמה שניות, בוא ונראה אם אתה מסוגל להחזיק מעמד עוד טיפ טיפונת. ‘רק לא לבלוע אותה’ סחתי אל עצמי. כמה רציתי אותה, כמה השתוקקתי אליה, כמה ערגה וכמה משיכה הייתה לי כלפיה ולא העזתי לעשות את הצעד ולאבד שליטה.

היא כל כך מושכת, מגרה, התמקדתי במשולש שלה, הוא היה אדמדם ולח. הייתי מתחיל ‘בשפיץ’ שלו ומטפס דרכו הלאה הלאה, מעלה מעלה ולועס בתאווה את כולה. פירור לא הייתי משאיר ממנה. שכרון החושים שלי המשיך להתעצם, להתערפל, התחלתי לפעור את פי. שליטתי העצמית החלה לגלות רפיון. ידי השמאלית אחזה בה ואילו ידי הימנית במשולש החם. המרחק בננו החל מצטמצם. בעוד רגע זה יקרה ושנינו נתמזג לנו לגוף אחד. הרגשתי את הלהט, יכולתי להבחין באדים המיתמרים ממנה.  בעוד שנייה אזכה לטעום את טעמה…

בו ברגע נפתחה דלת הבית. שלושת ילדי נכנסו בריצה והתנפלו על מגש הפיצה שהייתה מונחת על ברכיי. ‘ארוחת ערב ילדים, בתיאבון’ הכרזתי לעברם וקמתי אל המטבח, כדי לחתוך לעצמי סלט הירקות. שלושה יצרים הרסניים יש לו לאדם: יצר המין, יצר התאווה לאוכל ויצר האלימות!

מישהי יפה העוברת ברחוב, דוכן של גלידות או נהג ‘שחותך’ אותנו בכביש ‘ודורש’ בוקס. כולם מוגדרים מדיחים בפוטנציה העלולים לגרום לנו להסתבכות. זהירות! ‘לפתח חטאת רובץ – ואתה תמשול בו’. תהיו חזקים. מזל שבאותו ערב ‘ארוטי’ חזרו ילדי מהר הביתה וגאלו אותי מהצרה – הפיצה הזאת. אל דאגה, לילדים יש חילוף חומרים מהיר והם גם כך מוציאים מספיק אנרגיה. אני כנראה צריך אותם יותר לידי. הם תמיד נותנים לי את ההשראה להיות אדם טוב יותר.

שבת שלום, רון

שתפו

כתבה מעניינת:

קריספיתה צילום נורית פלד-min

על קריספיתה שמעתם?

על פיתות טחינה כבר שמעתם? קבלו את הקריספיתה! חברת אחוה, יצרנית הטחינה, בשיתוף אורן בקר ונורית …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

SHOP NOW
close-link
//set menu items with childrens to be clickable