מעצר חשוד בהסתה
מעצר חשוד בהסתה. צילום: דוברות משטרת ישראל

המשטרה נגד השמועות: הצעיר מדיר אל אסד עצור בחשד להסתה והעסקת שב"ח

שתפו

מערכת פורטל זהר.נט

בעקבות מעצרו של תושב הכפר דיר אל אסד בחשד להסתה ותמיכה בארגוני טרור והעסקת תושב יהודה ושומרון בעסק שבבעלותו, נפוץ ברשתות החברתיות בכרמיאל גל שמועות רחב על הקשר בין העצור לבין עסקי מזון לכאורה בבעלותו בכרמיאל. מצד שני, יצאו קרובי משפחתו של העצור להגנתו וטענו כי הוא שוחרר לביתו לאחר שלא נמצאו ראיות נגדו. שוחחנו עם גורמי משטרה רשמיים כדי לעשות סדר בבלגן, אז הינה העובדות האמיתיות:

עובדה ראשונה – משטרת ישראל לא פרסמה את מיקומו של העסק, ואכן העסק המדובר לא נמצא בכרמיאל אלא ביישוב בענה. בהחלטת משטרת המחוז הצפוני העסק המדובר נסגר למשך 30 ימים. לקרובי משפחתו של החשוד יש עסקים בעיר כרמיאל.

עובדה שנייה – בניגוד לטענות שהושמעו להגנת החשוד על כך ששוחרר הביתה לאחר זמן קצר וכי אינו חשוד בהסתה, נמסר לנו מהמשטרה: "בתגובה לטענות… נבהיר כי החשוד הובא בפני שופט בחשד לעבירות של הסתה וכן בחשד להעסקת תושב שטחים ללא אישורים – לאחר שתושב השטחים נתפס עובד בתוך העסק הנמצא בבעלותו (!) ולא כפי שנטען. מעצרו הוארך עד ליום שלישי".

לסיכום, כל טענה או שמועה אחרת מלבד העובדות שהוצגו כאן – אינה נכונה וחוטאת לאמת.

מהמשטרה נמסר כי "משטרת ישראל תמשיך לפעול במאמץ רב לאיתור וטיפול במסיתים לאלימות ומעשי טרור ברשתות החברתיות. תכנים אלו הקוראים להסתה כנגד כוחות הביטחון ותמיכה בארגון טרור בדגש על ימים אלו עלולים להפר את הסדר הציבורי ולסכן את שלום האזרחים. המשטרה תפעל למיצוי הדין עם המסיתים".

לכתבות המלאות בפורטל זהר.נט:

כתבה מעניינת:

ביטוח לאומי כרמיאל

לא להיבהל מקולות הנפץ, זה תרגיל

שתפומערכת פורטל זהר.נט תושבי כרמיאל, הערב (רביעי) עשויים להישמע קולות נפץ ותורגש פעילות מוגברת של …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *