צילום אילוסטרציה, למצולם אין קשר לכתבה

המשטרה עצרה חשוד בביצוע מעשים מגונים בילד מכרמיאל

שתפו

המקרה אירע בשבוע שעבר, הילד סיפר על כך לאימו שניגשה עימו להגיש תלונה בתחנת המשטרה

מאת גיל דובריש

משטרת כרמיאל עצרה גבר כבן 30, במקור תושב אחד היישובים בסביבה, המתגורר לאחרונה בעיר, בחשד לביצוע מעשה מגונה בילד בן 13 תושב כרמיאל. במשטרה תפסו את החשוד, לאחר שתושבת העיר הגישה תלונה בתחנה ביחד עם בנה, בגין מעשים מגונים.

לטענת האם, בשבוע שעבר ביצע הגבר בבנה מעשים מגונים בעלי אופי מיני, בניגוד לרצונו וכשהוא כופה את עצמו על הילד. הבן סיפר לאימו לאחר המקרה על מה שאירע לו וזו כאמור ניגשה למשטרה יחד עימו על מנת להגיש תלונה. בעת החקירה, התברר כי בין הגבר והאם קיימת היכרות מוקדמת, לאחר שהיו שכנים באותו הרחוב. לאחר הגשת התלונה, הילד נשלח לבדיקה רפואית על מנת למצוא ראיות נוספות המאוששות את הטענה. במקביל נגבו ממנו עדויות, כמו גם התיאור המפורט של החשוד. הודות לתיאור, הצליחה המשטרה לאתר את החשוד ולעכב אותו לחקירה, בסיומה הוחלט לעצור אותו עד תום ההליכים. מאחר שמדובר בקטין על-פי החוק, עירבו חוקרי המשטרה את מינהל הרווחה בעניין, שני הגורמים מלווים באופן צמוד את המקרה.

זהו המקרה השני בתוך פחות מחודש שבו עוצרת המשטרה חשוד בפדופיליה, במקרה הקודם נתפס גבר כבן 29 תושב אחד המושבים באזור, בחשד כי ניסה לבצע מעשים מגונים לפחות בשישה ילדים בגילאי 5-11 בני העדה החרדית בכרמיאל. האיש נהג להגיע כמעט מדי יום לשכונה הדרומית, הסתובב בעיקר ברחוב מורד הגיא, שם שוכנת קהילה חרדית גדולה ולנסות לפתות ילדים קטנים, רובם בנים, ללוות אותו לרכבו, בדרך-כלל באמצעות ממתקים. הפרשה התפוצצה לאחר שילד בן 9 מכרמיאל דיווח להוריו כי אדם זר ניגש אליו ברחוב מורד הגיא וניסה לפתות אותו ללוותו לרכבו באמצעות ממתקים. הילד והוריו פנו למוקד העירוני ושם הצליחו באמצעות מצלמות האבטחה לזהות את האיש. הוא נתפס למחרת, כשהגיע פעם נוספת לאזור, הובא לחקירה ונעצר.

כתבה מעניינת:

ניידת משטרה מהומות התפרעויות צילום דוברות המשטרה

כרמיאלי נפגע מיידוי אבנים בכביש הראשי

שתפומערכת פורטל זהר.נט הפרות הסדר באזור הולכות ומתגברות. אם ביומיים האחרונים הסדר נשמר לפחות בשעות …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.