בית / חדשות / פלילים ומשפט / המשטרה פשטה על מועדון בחשד לפעילות זנות
פשיטה משטרתית מועדון זנות ראמה 2019-01 צילום דוברות המשטרה
צילום: דוברות המשטרה

המשטרה פשטה על מועדון בחשד לפעילות זנות

המועדון שהוקם באופן לא חוקי במטעי הכפר ראמה השמיע מוזיקה רועשת שהיוותה מטרד לתושבי ראמה, כרמיאל ויישובי הסביבה

מערכת זהר הצפון

מועדון שפעל באופן לא חוקי במטעי הזיתים של כפר ראמה והיווה מטרד סביבתי לתושבי הכפר וכן לתושבי כרמיאל ויישובים נוספים בסביבה, נסגר אמש (חמישי) בעקבות פשיטת המשטרה. המועדון שימש על-פי החשד לטענת המשטרה, להשמעת מוזיקה רועשת שנשמעה היטב במרחק רב, לפעילות של נשים אשר עסקו בזנות וכמקום מפגש לעבריינים. המבנה עצמו שנמצא במטע זיתים סמוך לכפר ראמה, נבנה באופן לא חוקי.

אתמול (חמישי) בשעות הלילה המאוחרות פעלו כוחות משטרה יחד עם מתפ"א, לוחמי מג"ב, כלבן וכוחות משטרה נוספים בשילוב זרועות האכיפה האזרחיים הרלבנטיים: רשות המיסים, משרד הבריאות, יחידת הפיצו"ח, ביטוח לאומי, רשות הטבע והגנים, המרכז לגביית קנסות והיחידה הארצית לאכיפת דיני תכנון ובניה.

במהלך הפעילות נתפסו מסמכים שונים, מערכות הגברה, סכומי כסף ובחיפוש באחד הבתים של בעלי המקום נתפס גם אקדח איירסופט. במקום עוכבו 10 חשודים (בגילאי 17-60) לחקירה, בין היתר בחשד לניהול עסק ללא רישיון, עבירות תכנון ובניה החזקת מקום לשם זנות ועיסוק בזנות ועבירות מס. בהמשך יועבר חומר החקירה לתובעת הרישוי מטעם המשטרה אשר תשקול להגיש כתב אישום בגין ניהול עסק ללא רישיון, בקשה לחילוט כל המוצגים שנתפסו וצו סגירה שיפוטי שימנע הקמת המקום מחדש.

בסיום הפשיטה, ביצעה היחידה הארצית לאכיפת דיני תכנון ובניה של משרד האוצר הריסה של כל המבנים במתחם המועדון, כאשר לפתע הגיע נער כשהוא רכוב על גבי טרקטורון ונוהג עליו בפראות. במסגרת החקירה עלה כי הקטין נהג בו ללא רישיון, ללא טסט וללא ביטוח – הטרקטורון נתפס גם הוא והושבת למשך חודשיים.

מהמשטרה נמסר: "משטרת ישראל ופרקליטות מחוז חיפה בשילוב משרדי הממשלה השונים, תמשיך במאבקה כנגד פעילות בלתי חוקי תוך זלזול בשלטון החוק אשר פעמים רבות משמש גם מקום מפגש לעבריינים ומהווים כר לפעילות עבריינית.

שתפו

כתבה מעניינת:

רצח רחוב קטיף תמונה ראשית 2019-02-25 צילום דוברות המשטרה

יום למחרת הרצח: השכנים בהלם

אחת השכנות בבניין המגורים ברחוב קטיף: ״שמעתי רעשים, חשבתי שמזיזים רהיטים בדירה״ מאת גיל דובריש …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

SHOP NOW
close-link