כרמיאל נוף
צילום: עיריית כרמיאל

המשרד להגנת הסביבה יסייע להפחתת פליטת גזי החממה בכרמיאל

שתפו

המשרד להגנת הסביבה יעניק תמיכה וליווי של צוות מקצועי לעיריית כרמיאל בבניית תוכנית שתשפר את ההיערכות מול אירועי אקלים קיצוניים

מערכת פורטל זהר.נט

מהמשרד להגנת הסביבה החליט לתמוך ב-8 רשויות מקומיות ובהן כרמיאל באמצעות ליווי של צוות מקצועי, כדי לשפר את היערכותן למצבי חירום עקב אירועי אקלים קיצוניים ולחזק את החוסן הקהילתי בדגש על אוכלוסיות פגיעות. הכנת התוכנית תימשך כשנה ובמהלכה כל רשות נבחרת תקבל ליווי בריכוז התכנון לאורך התהליך ויסייע בכתיבת והגשת תוכנית ההיערכות. בנוסף, התוכנית צפויה לסייע לרשות המקומית לזהות את הנושאים והנקודות שאותם יש לחזק ושבהם יש לפעול.

ראש העיר כרמיאל משה קונינסקי ציין: "אני מברך על החלטת המשרד להגנת הסביבה ומודה לשרה להגנת הסביבה עידית סילמן, על ההחלטה לתמוך ולכלול את כרמיאל כעיר המצויה בשלבי התפתחות מואצת בהכנת תוכניות היערכות לשינוי אקלים, על מנת לשפר את היערכות העיר למצבי חירום כתוצאה מאירועי אקלים קיצוניים".

ראש העיר ציין עוד כי "אני משוכנע שתוכנית שכזו לשינוי האקלים, תגביר את חוסנה של העיר ותאפשר לנו להיות ערוכים ומוכנים גם לתרחישי מצבי קיצון אקלימיים הן ברמת הרשות, האוכלוסייה והפרט והן בייזום ובהובלת צעדים שיאזנו את הגידול הצפוי בפליטות גזי החממה לאור גידול האוכלוסייה והעלייה ברמת החיים בעיר".

כתבה מעניינת:

שירות התעסוקה כרמיאל צילום ארכיון

סימן טוב: לראשונה מאז תחילת המלחמה ירידה במספר דורשי העבודה

שתפומערכת פורטל זהר.נט סימנים חיוביים ראשונים של התעוררות מחודשת בכרמיאל. לראשונה מאז תחילת מלחמת כ"ב …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *