ניידת משטרה צילום ארכיון
ניידת משטרה. צילום ארכיון

המתח בשיאו: דיווח על ירי בגבעת רם, חשד לחמוש עם סכין במכוש

שתפו

מאת גיל דובריש

המצב הבטחוני והפיגועים האחרונים ברחבי הארץ מעלים לשיאים את תחושת המתח בקרב הציבור. הדבר מתבטא בעיקר בעלייה במספר הקריאות המתקבלות במוקד 106 ומוקד השיטור העירוני על אירועים חשודים. כוחות המשטרה והשיטור הוקפצו ביומיים האחרונים מספר פעמים בעקבות דיווחים של אזרחים, כולם הסתיימו ללא אירועים חריגים.

אמש (רביעי) בסביבות השעה 9 בערב התקבלו דיווחים על קולות ירי בגבעת רם. כוחות הביטחון הגיעו לאזור, ביצעו סריקות אך לא מצאו דבר. מהעירייה נמסר כי ״בעקבות תלונה במוקד 100 על רעש של ירי בשכונת גבעת רם הופנו אל השכונה כוחות ביטחון רבים שהגיעו במהירות ולאחר בדיקה וסריקה בשטח הוכרז חזרה לשגרה. אנו שבים וקוראים לתושבים לגלות ערנות בכל חשד לפנות למוקדי 100,106 הפועלים 24 שעות ביממה עבורכם״.

יום לפני כן, בשעות אחרי הצוהריים התקבלו דיווחים על חשוד חמוש בסכין שמסתובב באזור הפארק במכוש. גם במקרה הזה הונזקו כוחות שיטור ומשטרה, אך החשד לאירוע בטחוני הוסר במהרה.

ביומיים האחרונים הוגברה תוגברו הסיורים שמבצעים המשטרה והשיטור העירוני. כוח מג״ב שהוצב בכרמיאל מסייע במשימות הפיקוח. מחסומים מוצבים במקומות אסטרטגיים בעיר והוגברה נוכחות של כוחות הביטחון, במיוחד במרכזי קניות ובכניסות לכרמיאל וסמוך למוסדות החינוך.

יש לציין כי במשטרה שבים ומדגישים כי כפי הידוע אין התראות על פיגועים מתוכננים בכרמיאל ובאזור. עם זאת הציבור מתבקש לשמור על ערנות ולדווח בכל מקרה של חשד למוקד 106.

קיראו עוד בפורטל זהר.נט:

כתבה מעניינת:

רכב מבצע פניית פרסה בכביש עוקף תעשייה

״הפקרות על הכביש״: למה מסוכן לנסוע בעוקף תעשייה – ומה הפתרונות?

שתפוצפו: כך נראית נסיעה בכביש עוקף תעשייה בכרמיאל הרווי תאונות. עמודים ופס הפרדה, נתיבים צרים …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.