בית / בחירות 2018 / המתמודד הראשון לראשות העיר: רותם בז׳רנו
רותם בז׳רנו. צילום באדיבות סיעת דף חדש

המתמודד הראשון לראשות העיר: רותם בז׳רנו

חבר המועצה שהקים לפני כחצי שנה את סיעת דף חדש, הודיע בפייסבוק על מועמדותו לראשות העיר

מאת גיל דובריש

ניצני בחירות 2018 כבר כאן. חבר מועצת העיר רותם בז׳רנו, שפרש מסיעת רק בחודש ספטמבר 2016 והקים באופוזיציה סיעת יחיד בשם דף חדש, הוא המתמודד הראשון בכרמיאל שמצהיר במפורש על כוונתו להתמודד לראשות העיר.

בהודעה שפירסם בז׳רנו בסוף השבוע האחרון בקבוצת כרמיאלים מדברים בפייסבוק, קבוצה שהוא ממייסדיה והדמות הדומיננטית בה ואשר מכילה יותר מ-16,000 חברים, הוא מציין: ״…היום לפני חצי שנה בדיוק הכרזתי על הקמת סיעת דף חדש, בחרתי ביום הזה ה-31.3 כיום לציון סוף ׳עונת השקרים״.

בז׳רנו, שידוע כמי שאומר בפה את מה שהוא חושב בלב ואיננו מסתיר דבר, מחדד בדרכו היחודית את ההבדל בינו לבין פוליטיקאים אחרים: ״בזמן בחירות ובמשך קדנציות שלמות, פוליטיקאים ׳עובדים׳ על הציבור ומפזרים באוויר כל מיני הבטחות. אני לעומת זאת מתחייב לייצג אתכם נאמנה, להביא לשקיפות ושיתוף הציבור בקבלת ההחלטות, להיות לכם לפה וידיים להנעת העיר לשגשוג והצלחה. משימה לא פחות חשובה – לגדל ולהכשיר את דור ההמשך להנהגת העיר בעתיד״.

לדברי בז׳רנו, ״המועד המקורי של ההצהרה היה מתוכנן לראשון באפריל אבל מאחר שזה נפל על יום שבת, כיבדנו את הציבור שומר המצוות והקדמנו ביום״.

על השאלה מה הם צעדיו הבאים, השיב: ״דבר ראשון, אני ממשיך את הפעילות שלי בנושא הצהרונים ונושאים נוספים שאני מטפל בהם, במקביל מתחילים בהרכבה של המערך שיעבוד בבחירות. הרשימה תפורסם לקראת הבחירות, כנ״ל המצע המלא שלי, שבמרכזו יעמוד נושא השקיפות והכי חשוב, שיתוף הציבור בהחלטות״.

– מדוע החלטת להתמודד על הראשות?

״אני חושב שמגיע לכרמיאל שינוי, ההנהגה הקיימת לא מעניקה אפשרות להתבטא, אני מקבל בזרועות פתוחות כל אדם, חבר מועצה או אזרח מן השורה שירצה לתרום ולעזור״.

– עם יד על הלב, עד כמה אתה מאמין שתוכל לנצח בבחירות?

״מבחינתי הסיכויים הם 100%. לא היתה ואני מעריך שלא תהיה, תמיכה פומבית כזו בפייבוק למועמד שמתמודד לראשות העיר, כולל ראש עיר מכהן. לא זכור לי שהיתה בעבר תמיכה גלויה של מאות תושבים במועמד״.

שתפו

כתבה מעניינת:

חם מזג אוויר צילום Designed by Asier_relampagoestudio Freepik

השרב ששבר את שיא החום בכרמיאל

השרב הכבד שובר שיאים חדשים, כמעט 41 מעלות נמדדו בצוהריים בכרמיאל! מה צפוי מחר ואיך …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

SHOP NOW
close-link