בית / כרמיאל / פלילי ומשפטי / הנהגים שהשתוללו על הכביש בכרמיאל: נערים בני 14 ו-16
נערים נוהגים ומשתוללים בכרמיאל. צילום באדיבות משטרת כרמיאל
נערים נוהגים ומשתוללים בכרמיאל. צילום באדיבות משטרת כרמיאל

הנהגים שהשתוללו על הכביש בכרמיאל: נערים בני 14 ו-16

שתפו

שוטרים שהוזעקו בעקבות דיווחים על נהגים מתפרעים ברחבי העיר בשעות לפנות בוקר, הופתעו לגלות מאחורי ההגה שני נערים שבכלל לא מחזיקים ברישיון. צפו בווידיאו:

מערכת פורטל זהר.נט

"הפתעה" בכרמיאל: שוטרים שהוזעקו בעקבות דיווחים של תושבים על רכבים הנוסעים בפראות ומשתוללים בעיר, נדהמו לגלות כי שני הנהגים הם נערים בני 14 ו-16 שבכלל לא מחזיקים ברשיון נהיגה.

גם זה כנראה יעניין אתכם לקרוא:

האירוע החריג התרחש בסוף השבוע. ביום שבת לפנות בוקר התקבלה הודעה במשטרת ישראל על רכבים המשתוללים ומקימים רעש ברחובות כרמיאל. שוטרים שהוזעקו למקום, תפסו את הנהגים המתפרעים ואז הופתעו לגלות כי מאחורי ההגה ישב נער בן 14 ביחד עם שני חבריו בני גילו וברכב השני נהג נער בן 16. מיותר לציין, כי לשני הנהגים לא היו רשיונות נהיגה… חלק מהאירוע תועד במצלמות האבטחה המותקנות בשכונת רבין, כפי שניתן לראות בקטע הווידיאו למעלה

הוריהם של הנערים הוזעקו למקום והגיעו ביחד עימם לתחנת המשטרה, שם עוכבו לחקירה. הרכבים הושבתו לתקופה של 30 ימים ותיקי חקירה פליליים נפתחו.

במסגרת מאבקה של משטרת ישראל באיזור הגליל המערבי כנגד עבירות הביריונות בכביש, נרשמו במהלך סוף השבוע האחרון 150 דו"חות מתוכם 13 רכבים הורדו מהכביש ו-12 רכבים הושבתו.

כתבה מעניינת:

משטרה רצח כפול ראמה זירת רצח 2018-09

בעקבות פעילות סוכן סמוי: נעצר מאמן כושר מכרמיאל החשוד בסחר בסמים

שתפוסוכן סמוי אשר פעל בשנה האחרונה באזור הצפון הביא למעצרם של 35 חשודים בעבירות סחר …


3 תגובות

  1. משתמש אנונימי (לא מזוהה)

    לפחות עשה חניה טובה

  2. משתמש אנונימי (לא מזוהה)

    איזה פרעות הבנאדם חנה ברוורס והשני עשה כיכר וחנה ברוורס באמא שלי תחזירו לי תזמן מהחיים שגנבתם לי על הסרטון המשעמם הזה איפה האקשן

  3. בטח ערבושים

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.