בית / חדשות / חדשות כרמיאל / הסופה שהפתיעה את כולם: אישה נפצעה מפגיעת שלט מתעופף, עשרות נותקו מאספקת החשמל

הסופה שהפתיעה את כולם: אישה נפצעה מפגיעת שלט מתעופף, עשרות נותקו מאספקת החשמל

במוקד העירוני התקבלו קריאות רבות על נפילת עצים על רכבים וכן באחד מבתי הספר, שיבושים נגרמו לתנועה

מאת גיל דובריש

הסופה שהיכתה בכל רחבי הארץ ביום ראשון, בעוצמה שהפתיעה את החזאים ואת כולם, גרמה לנזקים רבים גם בכרמיאל.

אישה אחת נפצעה במתחם מסחרי ברחוב החרושת 49 באזור התעשייה, מפגיעת שלט שהתעופף והתנתק ממקומו. האישה שמצבה הוגדר קל, הועברה לטיפול רפואי בבית החולים נהריה.

במוקד העירוני התקבלו קריאות רבות של תושבים על קריסת עצים ונפילת ענפים. בכמה מקרים נפלו ענפים על רכבים חונים וגרמו להם לנזקים בדרגות שונות. ברחוב מעלה הכרמים נפל ענף על כבל חשמל וחוותי חברת החשמל עמלו באמצעות מנוף מיוחד ובמשך שעה ארוכה על שליפת הענף ממקומו בזהירות רבה, על מנת שלא לגרום לנזקים לתשתית החשמל במקום. עץ נפל באחד מבתי הספר בעיר, למרבה המזל לא היו נפגעים. עץ נוסף נפל ברחוב הגליל, בדיוק מול יציאה מחניון סניף הדואר וגרם לשיבושים רבים.

בעקבות הרוחות העזות נגרמו נזקים לפעילות רמזורים בעיר. ברחובות שבהם קרסו ענפים ועצים, נגרמו שיבושים בזרימת התנועה. כמו כן התקבלו קריאות על פחי המחזור הכתומים שנסחפו ברוח למרחקים רבים ממקום הצבתם.

עשרות תושבים בכרמיאל נותקו מאספקת החשמל במשך שעות ארוכות. שרה, גימלאית המתגוררת בשכונת המייסדים, סיפרה כי “אספקת החשמל נפסקה משעות הבוקר. התקשרתי למוקד החירום של חברת החשמל והמתנתי במשך חצי שעה עד שענו לי. נאמר לי שהייתה נפילה של ענף עץ על כבל מתח גבוה וכמו כן היה פיצוץ באחד מקווי האספקה. כששאלתי מתי תחודש אספקת החשמל, אמר לי המוקדן שאין לו מושג. אחרי 4 שעות התקשרתי שוב, ושוב נאמר לי שאין להם צפי לסיום הטיפול בתקלה. החשמל חודש רק בסביבות השעה 4 וחצי, יותר משש שעות אחרי שאובחנה התקלה”.

שתפו

כתבה מעניינת:

תאונה כיכר בית הכרם כיכר החמור כרמיאל 2019-06-11

כרמיאל: שני פצועים בהתנגשות רכבים בשכונת הגליל

מערכת זהר.נט שני פצועים, האחד באורח בינוני והשני באורח קל, בתאונת דרכים שאירעה לפני שעה …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

SHOP NOW
close-link
//set menu items with childrens to be clickable