לימודים כיתה בית ספר מטושטש 1107
צילום אילוסטרציה. אין קשר לכתבה

העירייה החליטה: תלמידי כרמיאל לא יחזרו ללימודים ביום ראשון

שתפו

מערכת פורטל זהר.נט

מערכת החינוך בכרמיאל לא תיפתח ביום ראשון הקרוב. כך הוחלט בתום הערכת מצב שהתקיימה בעיריית כרמיאל בראשות משה קונינסקי ראש העיר ובהשתתפות מ"מ ראש העיר טניה מזרסקי, סגן ראש העיר פנחס סירוקה, מנכ"לית העירייה ד"ר שולה מנחם, ראש מינהל חינוך אודי איזק, דובר העירייה אלי שדה ויו"ר הנהגת ההורים העירונית משה צדקיהו.

מערכת החינוך תיפתח במהלך השבוע בהתאם להערכת מצב נוספת שתתקיים ביום ראשון ורק לאחר שיתברר כי סביבת הלימודים מוגנת גם לצוותי החינוך וגם לתלמידים. בינתיים, ימשיך לפעול מערך החינוך המיוחד בהתאם למתווה הפועל כיום. בימים הקרובים תעשה בדיקה לגבי הפעלת ההסעות בכפוף לשמירה על בריאותם של התלמידים.

ראש העיר משה קונינסקי: "עם התחלת השיח על החזרה ללימודים קבעתי כי החזרה תעשה באחריות ובהדרגה. ההחלטה על פתיחת מערכת החינוך ללא מוכנות אינה סבירה ואף הזויה. הנחתי את כל הצוותים המקצועיים להערך כמה שיותר מהר ובמקסימום אחריות. אם לא נקבל הנחיות ברורות וכאלה שניתן לעמוד בהן ממשרד הבריאות לא נפתח את מערכת החינוך. אני מחוייב לבריאותם של הילדים, הצוותים החינוכיים וצוות המנהלה".

הודעת העירייה מתפרסמת זמן קצר אחרי שמשרד החינוך הודיע על חזרה חלקית ללימודים החל מהשבוע הקרוב. על פי המתווה היו אמורים תלמידי כיתות א-ג וכן יא-יב לשוב ללימודים כבר בתחילת השבוע, וכעבור שבוע גם ילדי הגנים העירוניים בגילאי 3-6.

כתבה מעניינת:

המכללה האקדמית להנדסה אורט בראודה. צילום: דרור מילר

אורט בראודה: 8 בכירים משתכרים 6 ורבע מיליון ש״ח בשנה

שתפובתוך שנה אחת עלה מספר בעלי השכר הגבוה במכללה האקדמית להנדסה משלושה לשמונה. מכללת בראודה: …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.