ממש רגע לפני השליש האחרון של עונת המשחקים קבוצות מחלקת הנוער של הפועל נדב, מעלות הילוך ומגיעות בעמדות מצוינות להשיג את המטרות של המחלקה. נוער - קבוצת הנוער של הפועל לה זה השנה הראשונה בליגה זו, עד עתה מציגה יכולת פנטסטית. הקבוצה במקום הראשון בטבלה עם 15 ניצחונות והפסד בודד ויחיד.

הפועל נדב כרמיאל: מתקרבים לשיא

שתפו

ממש רגע לפני השליש האחרון של עונת המשחקים קבוצות מחלקת הנוער של הפועל נדב, מעלות הילוך ומגיעות בעמדות מצוינות להשיג את המטרות של המחלקה.
נוער – קבוצת הנוער של הפועל לה זה השנה הראשונה בליגה זו, עד עתה מציגה יכולת פנטסטית. הקבוצה במקום הראשון בטבלה עם 15 ניצחונות והפסד בודד ויחיד.
הקבוצה הצעירה מתמודדת כל שבוע עם קבוצות שבהן שחקנים הגדולים מהכרמיאלים בשנתיים ואף שלוש, אך מגלים יכולת הגנתית קבוצתית מעולה (מקום ראשון בליגה) ובהתקפה משחק קבוצתי מצויין למרות פציעות ומחלות במהלך השנה…
לקבוצה יש בשבוע הבא משחק עונה בגליל (מקום שני) אותה ניצחה בכרמיאל ומשחק סיום בכרמיאל מול בני יהודה גולן, לה הפסידה בחוץ בסיבוב הראשון.
מאמן הקבוצה שגיא רטנר: “הגענו כמעט לסוף, אני מרוצה מקצב ההתקדמות של השחקנים המשחקים בליגה קשה, אנחנו הכי צעירים בגיל השחקנים, אך הכי מוכשרים, יש לנו משחק בגליל מול קבוצה מצויינת ונגיע מוכנים לשיא במשחק זה.
נערים ארצית – הקבוצה ממוקמת במקום השני בליגה, מקום בו עולים ליגה (2 הראשונות עולות), הקבוצה שמשחקת גם בנוער, מגלה יכולת מצויינת בהתקפה בשילוב משחק הגנה אגרסיבי וקבוצתי. השבוע ניצחו נערי כרמיאל במשחק קצוות את האחרונה בטבלה מקצרין,  בתוצאה המשכנעת 89-58 לאחר 45-23 במחצית. קלעו להפועל: אלעד שוחט-21 נקודות, גל עמור – 20 נקודות, מוריאל גולבכר-15 נקודות, בן שטרית- 8 נקודות, עידו סקל – 5 נקודות ואדי ניצן -4 נקודות.
בנוסף התקיים משחק נוסף השבוע בו שיחקו חניכיו של שגיא רטנר בבית מול גליל תחתון וניצחו בתוצאה 64-34 (לאחר 36-13 במחצית). לאחר רבע ראשון צמוד בו האורחים שמרו טוב ועצרו את שחקני הפועל על 11 נקודות בלבד, לרבע השני  עלו שחקני הפועל בטירוף, שמירה חזקה ויציאה חמתפרצות השאירו את האורחים על 4 נקודות בלבד לעומת 25 נקודות,עד הסיום המשיכו שחקני הפועל להעלות את ההפרש ובסיום 64-34. ניצחון מספר 18 מתוך 22 משחקים.
קלעו לכרמיאל – ליחי קורדלה -16 נקודות,עידו סקל -12 נקודות,גל עמור ואלעד שוחט-11 נקודות כ”א,אדי ניצן-8 נקודות,מוריאל גולבגר-4נקודת וקורן בן שטרית -2 נקודות.
קבוצת נערים ב’ – נוצחה השבוע ע”י גליל עליון החזקה בתוצאה 71-63. למרות זאת הקבוצה עם המאמן יורם מלניק מגלה יכולת טובה מאוד, משתפרת ומתקדמת ממשחק למשחק ונמצאת בצמרת הטבלה עם 11 ניצחונות.
ילדים ב’ – במשחקה הביתי האחרון ניצחו חניכיו של אסף רוטנשטיין את הפועל נהריה בתוצאה 59-52 לאחר 27-18 במחצית. “אין ספק שהקבוצה נראית טוב מאוד, השחקנים השתפרו מאוד ולראיה המשחק הקבוצתי והיכולת הגבוהה של השחקנים”, אומר המאמן רוטנשטיין. הקבוצה ממוקמת במקום השלישי בליגת הילדים ב מחוז מפרץ.
קלעו להפועל – קורן אלגלי -22 נקודות,עידן עמור-11 נקודות, ריף הר אבן-10 נקודות, אורי שוחט-6 נקודות, רום כהן ודניאל – 4 נקודות כ”א.

 

IMG_0488

כתבה מעניינת:

מכבי עירוני כרמיאל נשים ארצית צילום מכבי עירוני כרמיאל

חלום העלייה יחכה: באר שבע גברה על כרמיאל בדרך ללאומית

שתפומערכת פורטל זהר.נט הרבה תקוות היו לקבוצת הנשים של מכבי עירוני כרמיאל לזכות בכרטיס הנכסף …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *