הכובשים של כרמיאל: סהר דהאן, עבד דנדן וארד אלבז. צילום: הפועל עירוני כרמיאל

הפועל עירוני כרמיאל ביכולת שיא

שתפו

כרמיאל הביסה 0:4 את צעירי סחנין, המוליכה כפר קנא איבדה נקודות מפתיעות בבית מול האחרונה בטבלה. כרגע: כרמיאל עם משחק חסר ונקודה פחות מהמקום הראשון

מערכת פורטל זהר.נט
קבוצת הפועל עירוני כרמיאל ממשיכה בריצה שלה לצמרת ליגה ב׳ צפון א׳. בזמן שהמוליכה כפר קנא שמטה נקודות באופן מפתיע, עשתה כרמיאל את שלה והשיגה 3 נקודות מול צעירי סחנין לעיני קהל האוהדים ולעיני ראש העיר משה קונינסקי שהתארח במשחק.

– לעוד כתבות על כדורגל היכנסו >>>

במחצית הראשונה לא היו שערים ונדמה היה שכרמיאל תתקשה במיוחד מול קבוצת התחתית שניצחה רק פעם אחת העונה, אבל מיד אחרי ההפסקה נפתחו ״השמיים״ והחל המבול. מבול של שערים. ארד אלבז המצויין מצא את הרשת בדקה ה-52 וכעבור 6 דקות השלים צמד פרטי. לאלבז, מלך שערי הקבוצה יש כבר 9 שערים ב-10 מחזורים והוא גם מוביל את טבלת מלך השערים בליגה (ביחד עם עלי חטיב משפרעם).
כרמיאל המשיכה לשלוט במגרש ולטווח את השער של האורחים. סהר דהאן העלה ל-0:3 בדקה ה-63 ועבד דנדן סגר את התוצאה עם שער יפהפה בנגיחה בדקה ה-86.
ההפתעה הגדולה הגיעה מהמגרש של כפר קנא, שם סיימה מוליכת הטבלה בתיקו 3:3 מפתיע עם ביר אל מכסור האחרונה בטבלה! למעשה, ההפתעה היתה יכולה להיות גדולה יותר, מכיוון שהאורחים, שניצחו רק פעם אחת העונה וכבשו 4 שערים בלבד עד לאותו משחק, הובילו 3:1 בתום 90 הדקות. השופט האריך את המשחק ב-9 דקות נוספות! …כפר קנא הבקיעה פעמיים בתוספת הזמן והשוותה. בשלב זה כרמיאל עם 24 נקודות, במקום השלישי, רק נקודה פחות משתי המובילות כפר קנא ושעב אבל עם משחק חסר, כך שיש לה את האפשרות לעלות למקום הראשון.
ביום שבת יוצאת כרמיאל למשחק חוץ מול ביר אל מכסור, האחרונה בטבלה, אותה קבוצה שכמעט וניצחה את המובילה.

כתבה מעניינת:

הפועל עירוני כרמיאל נגד ג׳דידה מכר צילום מג׳דנה נאסר

״מתנות קטנות״: שער עצמי העניק את הניצחון להפועל עירוני כרמיאל

שתפוהכרמיאלים חזרו מג׳דידה מכר עם ניצחון קטן גדול בעקבות שער עצמי של שחקן מקומי. הפער …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.