הפועל עירוני כרמיאל איחוד בני שפרעם צילום מהפייסבוק, שימוש לפי סעיף 27א בחוק זכויות יוצרים
הפועל עירוני כרמיאל איחוד בני שפרעם צילום מהפייסבוק, שימוש לפי סעיף 27א בחוק זכויות יוצרים

הפועל עירוני כרמיאל: חגיגת הכדורגל הסתיימה בהפסד

שתפו

מערכת פורטל זהר.נט

חגיגת כדורגל אמיתית באיצטדיון העירוני. ביום שלישי אירחה הפועל עירוני כרמיאל את איחוד בני שפרעם למשחק חשוב במסגרת הפלייאוף העליון של ליגה ב׳ צפון א׳ – בית א׳. זה היה מפגש מרתק בין שתי אלופות הבתים של המחוז. בסיום חגגו האורחים ניצחון 3:2 ועלו למקום הראשון בטבלת הפלייאוף.

האיצטדיון בכרמיאל לבש חג והיה מלא עד אפס מקום, כשאוהדים רבים עשו את הדרך משפרעם עד לכרמיאל כדי לעודד את קבוצתם. מי שהגיע למגרש כמה דקות אחרי שריקת הפתיחה נשאר בחוץ בהנחיית המשטרה.

במגרש שרר סדר מופתי ונשמרה הרוח הספורטיבית. לפני שריקת הפתיחה העבירו שתי הקבוצות מסר בעד דו-קיום כשהצטלמו ביחד.

למשחק עצמו: הקהל בקושי הספיק להתמקם במושבים כששפרעם ״טרפה״ את הקלפים ועלתה ליתרון מהיר בדקה ה-3 מרגליו של אחמד דיאב. מאותו רגע מצאה כרמיאל את עצמה רודפת אחרי שער השוויון, ובדקה ה-45 זה קרה, יובל שבתאי הוותיק עם כל הניסיון והלב שלו הקפיץ את האוהדים המקומיים עם שער חשוב שהוריד את הקבוצות להפסקה בתיקו 1:1.

אחרי ההפסקה האורחים עלו בנחישות והחזירו לעצמם את היתרון בדקה ה-50 משער של אחמד יונס. בהמשך התנהל משחק מבולבל של שתי הקבוצות, אבל אז בדקה ה-91 הבקיע חוסין בושנאק שער שלישי וסגר את הסיפור. בדקה ה-96 הספיקה כרמיאל לצמק ל-3:2 משער עצמי של מואמן קדרי.

בעקבות ההפסד ותוצאת התיקו במשחק המקביל בין אחי עכו וכפר קנא, מדורגת שפרעם ראשונה בפלייאוף עם 4 נקודות, אחת יותר מכרמיאל. כפר קנא לה יש 2 נקודות, תארח מחר את עירוני כרמיאל במשחק שבו חייבים חניכיו של לירון יגר לנצח כדי לשמור על הסיכויים להעפיל לליגה א׳.

פלייאוף עליון ליגה ב׳ צפון א בית א 2020-2021

כתבה מעניינת:

הסכם הפועל עירוני כרמיאל פרחי כרמיאל. צילום הפועל עירוני כרמיאל 2021-05

סוף עידן: המכללה לכדורגל נסגרת

שתפואחרי למעלה מ-30 שנים סוגרת עמותת פרחי כרמיאל את פעילות הכדורגל ומעבירה אותה להפועל עירוני …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.