הפועל עירוני כרמיאל החתמות
הצילומים באדיבות: הפועל עירוני כרמיאל

הפועל עירוני כרמיאל לא מחכה: 6 שחקנים סיכמו תנאיהם

שתפו

בין השחקנים שממשיכים לעונה נוספת: הקפטן מידן שטיינברג, יובל שבתאי וסהר דהן. עדיין לא ברור האם מלך השערים ארד אלבז ימשיך בעונה הבאה

מאת גיל דובריש

מי שציפה שהפועל עירוני כרמיאל תנוח על זרי הדפנה בפגרה, טועה. בקבוצה, שחוותה עונה מוצלחת במיוחד עם מקום ראשון בליגה הסדירה ומקום שלישי בפלייאוף העליון של ליגה ב׳ ״מבשלים״ קיץ ארוך וחם במיוחד. ביומיים האחרונים הוחתמו מחדש 6 משחקניה המובילים של הקבוצה, שלמעשה הבטיחו בכך את ההמשכיות גם בעונה הקרובה. קפטן הקבוצה מיידן שטיינברג סיכם את תנאיו לעונה נוספת וכך גם יובל שבתאי המנוסה שהצטרף במהלך העונה האחרונה. ברגים מרכזיים נוספים בקבוצה שסיכמו לעונה נוספת הם סהר דהן, הקשר אוהד עדי, אהוד מערבי והבלם הרן אלגרישי. עם שחקנים נוספים עדיין מתנהל מו״מ בתקווה לסגור את העניין בהקדם האפשרי. אחת השאלות הגדולות שנותרו פתוחות היא מה יקרה עם ארד אלבז, מלך השערים של הליגה ושל הקבוצה (15 כיבושים בעונה החולפת).

לגבי חיזוק, המטרה הראשונה של הפועל עירוני כרמיאל הייתה לשמור על השלד הקיים ולכן סיכמו קודם כל את התנאים עם עמודי התווך של הקבוצה בעונה האחרונה. בהמשך השבוע מקווים להתחיל לפתוח במגעים לצירופם של מספר שחקני חיזוק חדשים.

כתבה מעניינת:

כדורגלנים צילום אילוסטרציה פיקסביי 2019-03

העונה הייתה מוצלחת, הפלייאוף פחות

שתפומערכת פורטל זהר.נט עונה מוצלחת במיוחד הסתיימה בטעם מעט מר: הפסד רביעי להפועל עירוני כרמיאל …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.