שחקני כרמיאל חוגגים ניצחון על טובא צילום דוברות הפועל עירוני כרמיאל
שחקני כרמיאל חוגגים ניצחון על טובא. צילום דוברות הפועל עירוני כרמיאל

הפועל עירוני כרמיאל מציגה: מהפך בטבלה

שתפו

בתוך שבועיים בלבד הצליחה הפועל עירוני כרמיאל למחוק פער של 5 נקודות מהמובילה ולהעפיל שוב למקום הראשון בטבלה, רגע לפני שהליגה הסדירה מסתיימת. הללויה!

מאת גיל דובריש

רק לפני שבועיים מצבה של הפועל עירוני כרמיאל היה על הפנים: הקבוצה עברה זעזוע בתפקיד המאמן, כשלירון יגר עזב ובמקומו נכנס רפי בוסקילה, היא הידרדרה למקום הרביעי במרחק 5 נקודות מהמובילה אחרי 3 הפסדים ב-4 משחקים והובכה עם הפסד ביתי מול ג׳דידה מכר ממרכז הטבלה. אבל בתוך שני מחזורים בלבד, הצליחה כרמיאל לבצע מהפך, ניצחה שני משחקים ברציפות והעפילה שוב למקום הראשון. מי היה מאמין?

כרמיאל אירחה בסוף השבוע את טובא זנגריה החלשה וקיוותה להמשיך במומנטום אחרי הניצחון בחוץ במפגש הצמרת מול כפר מנדא. בין הקורות עמד אושרי לוי הוותיק בן ה-48, המנהל המקצועי של הקבוצה, וזאת עקב השעייתו של השוער הראשון בשאר דאהר שהורחק בכרטיס אדום במשחק הקודם. אושרי ששומר באופן קבוע על כושר, לא נזקק הפעם למאמצים מיוחדים – כי הקבוצה האורחת פשוט לא ״הופיעה״ למשחק…

חניכיו של רפי בוסקילה שלטו על הדשא ללא עוררין, הגיעה למצבים מול שער טובא אבל במשך דקות ארוכות השער היה נעול בפניה. רק בדקה ה-45 החומות נפרצו סוף סוף, עם שער חשוב של אהד מערבי, 0:1 במחצית.

המחצית השניה כבר הייתה שונה לגמרי וכרמיאל תירגמה את השליטה המוחלטת לשערים. והרבה…

בדקה ה-61 העלה הייתם טנוס את כרמיאל ל-0:2, בדקה ה-75 זה כבר היה 0:3 משער של הישאם כיואן ואז… הגיע הקונצרטו לגולים של המאסטרו עם החולצה מס׳ 10, סהר אזולאי. בדקה ה-84 פסק השופט על פנדל לזכות כרמיאל – ואזולאי דייק וכבש, 0:4. חלפו 3 דקות בלבד ואזולאי הוסיף את השני שלו במשחק, כבר 0:5. בשלב הזה טובא נשברה ושחקניה יכלו רק להביט על אזולאי שבדקה ה-90 השלים שלושער וקבע את התוצאה הסופית, 0:6. לא צריך לנבור בספרי ההיסטוריה כדי לקבוע שסהר אזולאי קבע שיא חדש של המועדון – השלושער הכי מהיר בתולדות הקבוצה – תוך 6 דקות.

במקביל, המוליכה כפר מנדא ממשיכה לאבד גובה, היא סיימה בתיקו 1:1 במשחק צמרת מול עירוני צפת, מה שהקפיץ את כרמיאל למקום הראשון. להפועל עירוני נותרו שני משחקים עד לפלייאוף – שעב בחוץ וסחנין בבית. בהצלחה!

היכנסו לכל הכתבות על הפועל עירוני כרמיאל >>>

הטבלה ליגה ב צפון א בית 1 (מתוך אתר ההתאחדות לכדורגל)
הטבלה ליגה ב צפון א בית 1 (מתוך אתר ההתאחדות לכדורגל)

כתבה מעניינת:

אהוד מערבי צילום דוברות הפועל עירוני כרמיאל

הפועל עירוני כרמיאל: חלום העלייה קרוב מתמיד

שתפומאת גיל דובריש ניצחון ענק במשחק הכי חשוב של העונה, הקנה להפועל עירוני כרמיאל את …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.