בית / חדשות / חברה וקהילה / הפרוייקט הייחודי שיזם חבר מועצת העיר אבי קוריאט למען הנצחת הנופלים בכרמיאל
חדשות כרמיאל

הפרוייקט הייחודי שיזם חבר מועצת העיר אבי קוריאט למען הנצחת הנופלים בכרמיאל

חבר המועצה קידם פרויקט חדשני העושה שימוש בטכנולוגיה ומאפשר לקבל מידע על כל נופל ישירות לטלפון הנייד החכם

מערכת זהר הצפון

בכרמיאל קיימים 36 אתרי הנצחה של חללי מערכות ישראל, שהמשפחות השכולות יזמו בשיתוף העירייה ובסיוע עירוני במימון חלקי של הקמת האתרים.
במסגרת תפקידו של חבר מועצת העיר אבי קוריאט, כיו"ר ועדת הנצחה עירונית, הוא יזם וקידם לאחרונה פרוייקט חדש בכרמיאל, באמצעות מחשוב המידע על הנופל או הנופלת. בימים אלה הושלמה הצבת השלטים בכל אתרי ההנצחה הפרושים בכרמיאל וכן באופן מרוכז באתר ההנצחה העירוני. הודות לפרויקט החדש, כל משתמש בטלפונים הניידים החכמים יכולים מעתה בפעולת סריקת קוד פשוטה, לקבל את המידע על הנופל או הנופלת באתר הרלוונטי. כך למשל, ניתן ליצור פעילויות חינוכיות רבות סביב הפרוייקט הזה.  נופלים שאין על-שמם אתר הנצחה, המידע עליהם נמצא באופן מרוכז באתר ההנצחה המרכזי.
לדברי אבי קוריאט, "הפרוייקט לא היה יוצא לפועל ללא הסיוע של ראש העיר שלנו וזו ההזדמנות להודות לו על הסיוע והבנת מהות הפרוייקט. תודה כמובן לאיציק כהן יו"ר יד לבנים ולגברת תמי ברק שעקבו אחר התקדמות הפרוייקט. ראוי לציין כי העיר כרמיאל הינה מבין הערים הבודדות בארץ שמפתחת ומסייעת להנציח את החללים שנפלו למען בטחון המדינה בשירותם הצבאי ולחללים שנרצחו בפעולות טרור. ועדת ההנצחה בראשותי תמשיך לסייע ולקדם פרוייקטים חינוכיים הקשורים להנצחה בשיתוף פעולה מלא ופורה עם יד לבנים כרמיאל. אני מאחל למדינת ישראל ולעיר כרמיאל יום עצמאות שמח ושלא תגדל משפחת השכול".
שתפו

כתבה מעניינת:

חדשות כרמיאל

בדרך לתל אביב כמעט ועצרנו בשדרות

מאת: אלה ויינטראוב מה קורה כאשר מפלגה מוצאת דרכים יצירתיות כדי להגיע לאנשים, להקשיב ולתת …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

SHOP NOW
close-link
//set menu items with childrens to be clickable