עליון + תחתון 2
בית / חדשות / חדשות כרמיאל / הקואליציה של משה קונינסקי
משה קונינסקי תדמית יח״צ 2018-07

הקואליציה של משה קונינסקי

מאמרים עליון 3
מאמרים עליון 1
מאמרים עליון 2

טניה מזרסקי תהיה ממלאת מקום ראש העיר, פנחס סירוקה מסיעת יחד יכהן כסגן וגיורא צ'שקין ימונה לסגן בתואר.  בשלב הראשון יהיו בקואליציה 10 חברים. ומי נשאר באופוזיציה?

מאת אשי טאוב וגיל דובריש

למרות שכלפי חוץ משדר ראש העיר הנבחר משה קונינסקי רוגע ושלווה, הרי שמאחורי הקלעים התקיימו במרץ רב מגעים קואליציוניים עם רוב הסיעות במועצה.

לזהר הצפון נודע כי הקואליציה החדשה תורכב ככל הנראה מרוב של עשרה מול שבעה ותראה כך: חמישה חברי רק בכרמיאל סיעתו של משה קונינסקי, שני חברי סיעת יחד פנחס סירוקה ואוריאל מלכא, וכן שלוש סיעות יחיד – עו"ד קורן נוימרק מהליכוד, לאה מירוסט מהתקווה וגיורא צ'שקין מסיעת משנים כיוון.

מאמרים באמצע 3
מאמרים באמצע 2
מאמרים באמצע 1

במהלך המו"מ בין סיעת יחד למשה קונינסקי סוכם עקרונית על מינויו של ראש הסיעה הדתית-חרדית פנחס סירוקה, לתפקיד סגן ראש העיר. מספר 2 ברשימת רק בכרמיאל טניה מזרסקי, תהיה ככל הנראה ממלאת מקום ראש העיר. גיורא צ'שקין צפוי להתמנות לתפקיד סגן ראש העיר בתואר.

יש לציין כי הרכב הקואליציה והמינויים החדשים יכנסו לתוקף רק לאחר ישיבת כינון המועצה החדשה, הצפויה להתקיים בשבועיים הקרובים.

פנחס סירוקה, סגן ראש העיר המיועד, אמר לזהר הצפון: "אני מברך את ראש העיר הנבחר משה קונינסקי ומאחל לו בהצלחה, אני שמח שהוא נתן בי את אמונו ואעשה הכל כדי לעזור לו להצעיד את כרמיאל קדימה. אני מבין ללבם של חלק מהתושבים החוששים מהמינוי שלי לתפקיד סגן ראש העיר, אבל אני מבטיח כי נשאף לשמור על הסטטוס קוו הקיים בכרמיאל ולא נפעל לביצוע שינויים כלשהם בעיר".

גיורא צ'שקין, הצפוי להתמנות לסגן ראש העיר בתואר אמר לזהר הצפון: "ברכות לראש העיר הנבחר, משה קונינסקי, חשוב שהמשא ומתן הקואליציוני הגיע לסיומו. מעתה ואילך המושכות בידיים שלנו ונעשה את מירב המאמצים בכדי להצעיד את עירנו האהובה למקום טוב הרבה יותר".

לחדשות על כרמיאל והסביבה לחצו כאן>>>

 

 

 

מאמרים תחתון 2
מאמרים תחתון 1
שתפו

כתבה מעניינת:

טקס הוקרה עדי אלדר 2018-11-07

היה מרגש: מאות השתתפו בטקס ההוקרה והתודה לעדי אלדר

מאת גיל דובריש ערב ההוקרה והתודה שנערך אמש (רביעי) לראש העיר הפורש עדי אלדר, היה …

תגובה אחת

  1. כרמיאל

    קונינסקי פשוט משלם את האתנן שסוכם עם הרב מרגלית.
    בוחריהם הצביעו לו והתמורה היתה סיכום על סגן חרדי.
    עכשיו החרדים יקבלו מה שתיכננו ואיתם שני המריצים הגדולים של קונינסקי, אוחנה ואזולאי שבטח ובטח לוטשים עיניים לקופת העיריה במכרזים ובנקמות קטנוניות על הסטירות שחטפו מהשלטון הקודם.
    נמתין ונראה, חמש שנים זה המון זמן לעשות קומבינות.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

עליון + תחתון 3

1 פופ אפ

SHOP NOW
close-link