בית / עולם העסקים / הקונדיטורית לשעבר של ארט דה קוקו הגיעה למיסטר שף
מיסטר שף 2019-02

הקונדיטורית לשעבר של ארט דה קוקו הגיעה למיסטר שף

מאת אלה ויינטראוב

כאחת שעולם הקולינריה תמיד עניין אותי, השילוב של יופי וטעם סקרן אותי. הגעתי לפגישה, היה לי ברור שהשיח יהיה על החנות מיסטר שף, הנמצאת במתחם גן העיר.

נכנסתי למפעל רות פטיפורים, ריח מתקתק ומשכר מילא את אפי, זיו עם חיוך רחב קיבל את פני.

אני – ״יש לכם חנות עשירה הנותנת מענה נרחב ומגוון ללקוחות מדוע גם קונדיטוריה?״

זיו – ״כשרעות פחימה הקונדיטורית לשעבר של ארט דה קוקו התחילה לעבוד אצלנו, הבנו שיש געגועים לטעמים המשכרים של העוגות שלה, והחלטנו להחזיר עטרה ליושנה״.

אני – ״כיצד זה יקרה?״

זיו – ״חלק מהחנות הופך להיות בית קפה אינטימי שבו נציע קפה ומגוון המאפים שלנו, לישיבה ושיח חברתי״.

אני מוצאת עצמי מדמיינת אותי וחברותיי עומדות מול ויטרינת המאפים שלהם ומתקשות לבחור. מדמיינת כל ביס המזכיר נשכחות טעמים מוכרים הגורמים לי להזכר ולחייך.

אני – ״מה עוד יש בחנות בנוסף?

זיו ממשיך ואומר ״יש אפשרות לקנות עוגות מוכנות שתוכלו ליהנות מהן בבית עם חברים והמשפחה״. ואני חושבת על כך שתוך עשר דקות לא ישאר שום דבר כי הכל יחוסל. אני בעולם הדמיון וזיו ממשיך – ״צביון החנות ימשיך להתנהל כמו שהתנהל עד היום, ניתן אף לקנות את המוצרים שלנו ולמלא אותם בעצמכם בדברים שאתם אוהבים״ ואני שוב בעולם הדמיון חושבת על קרם השוקולד או השמנת המתוקה.

אני – ״נהדר, המון אפשרויות?״

זיו – ״בנוסף נמשיך עם הסדנאות שבהן אתם תלמדו כיצד להכין בעצמכם את המוצרים שלנו, לדעת כיצד להכין קינוחים, כל סדנה מתמקדת בנושא ספציפי״.

וכל זה בחנות קסומה אחת. התפלאתי, רציתי כבר לראות את החנות. הגעתי לחנות והבנתי הכל, כשאנשים אומרים ״מרכז קולינרי״ הם לבטח מתכוונים לחנות זו. החלוקה המיוחדת נראית באופן ברור, אזור הקפה והמאפים, הויטרינה, חנות הכלים המגוונת והעשירה ובקומה העליונה הסדנאות, עם חלון ענק הצופה פנורמית לחנות צבעונית מופלאה זו.

האמת שכבר מחכה להיות בפתיחה הרשמית שתתקיים ביום חמישי, 7.2 – משעה תשע בבוקר. מגוון הטעימות שיהיו שם לא ישאירו ספק באיכות המוצרים, רצון לעוד ובעיקר לחוויה קולינרית חמימה שתשאיר טעם של עוד… שמעתי גם על הסיפור המשפחתי, מה הסיבה שכל העסק המדהים הזה התחיל, אך זה כבר בכתבה אחרת. ממליצה לבוא לפתיחה, ליהנות משלל טעמים וצורות, ולהיזכר אני בטוחה שגם אתם כמוני תתאהבו.

(מ.)

 

מיסטר שף 2019-02 חדשות כרמיאל חדשות כרמיאל חדשות כרמיאל חדשות כרמיאל חדשות כרמיאל חדשות כרמיאל

שתפו

כתבה מעניינת:

גן העיר כרמיאל חיצוני

איך הפך גן העיר למתחם הבילוי המרכזי של הצפוניים?

כשנתיים חלפו מאז נפתח מתחם גן העיר בכרמיאל אבל נדמה שהוא נמצא כאן מאז ומתמיד. …


תגובה אחת

  1. משתמש אנונימי (לא מזוהה)

    מצויין השילוב של העוגות..נגיע

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

SHOP NOW
close-link
//set menu items with childrens to be clickable