בית / חדשות / חדשות כרמיאל / הקלה לפקקים בצומת הכניסה המערבי? משטרת התנועה מציבה ניידות להכוונת התנועה

הקלה לפקקים בצומת הכניסה המערבי? משטרת התנועה מציבה ניידות להכוונת התנועה

בעקבות התערבותו של ראש העיר עדי אלדר

הובטח גם כי בימי הפסטיבל יוקפאו זמנית העבודות בצומת

 

מזה מספר שבועות סובלים נהגים המגיעים לצומת הכניסה המערבי לכרמיאל, מעומס תנועה ופקקים ארוכים ונאלצים להמתין זמן רב כדי לצאת או להיכנס אל העיר, בייחוד בשעות העומס. הסיבה: בימים אלה מתבצעות עבודות תשתית לרכבת, במסגרתן נעשו על ידי החברה הלאומית לדרכים (מע”צ לשעבר) שינויים תחבורתיים.

ראש העיר עדי אלדר, שוחח בשבועות האחרונים עם כל הגורמים הרלוונטיים על מנת להביא לפתרון מהיר, בהם מנכ”ל משרד התחבורה עוזי יצחקי, מפקד המחוז של משטרת ישראל ניצב זוהר דביר, מנכ”ל נתיבי ישראל שי ברס, מנהל יחידת רשויות בנתיבי ישראל גונן סער ועוד.

כל הגורמים איתם שוחח אלדר, הבטיחו לסייע בהקלה על העומס הקיים, ואכן ביום רביעי קיבל ראש העיר הודעה ממפקד מתנ”א צפון, סנ”צ יעקב ביטון, על כך שהחל מיום מיום שלישי מציבה משטרת התנועה, שוטרים להכוונת התנועה בכניסה המערבית של העיר להקלה על גודש התנועה ביציאה ובכניסה לעיר.

עוד סוכם כי בשלושת ימי הפסטיבל, ימים שלישי עד חמישי השבוע (8-10 ביולי), יוקפאו העבודות בצומת הכניסה המערבית והמצב יחזור זמנית לקדמותו, זאת על מנת להקל על כניסתם ויציאתם של אלפי כלי הרכב הצפויים להגיע לכרמיאל במיוחד לפסטיבל.

שתפו

כתבה מעניינת:

קליע תועה. צילום ארכיון

תושבים מודאגים: הירי מהכפרים מגיע לכרמיאל

תושב גבעת רם התלונן כי קליע תועה פגע בגדר המקיפה את גינת הבית. לדבריו זהו …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

SHOP NOW
close-link
//set menu items with childrens to be clickable