בית / Uncategorized / הקשר בין דולצ'ה גבאנה ומשחקי הכס – השפעות על עולם האופנה

הקשר בין דולצ'ה גבאנה ומשחקי הכס – השפעות על עולם האופנה

שתפו

Dolce & Gabbana

הקולקציה הנדירה והצבעונית הזו פשוט מחברת בין כל העולמות, מצד אחד הצד הקלאסי , הויקטוריאני , המלכותי , המרשים והעוצר נשימה ומצד שני הצבעוניות החצופה והנועזת. השילוב בין השניים יוצר לוק שובבי , סקסי ועדיין מלכותי ורשמי. שלמות. בעיניי הקולקציה מדהימה.

אלמנט נוסף שמככב כאן הוא קצת ימי הביניים אבל מלוק הרחוב כמו למשל המגף הגס הפרוותי שקצת זורק אותי לתלבושות של משחקי הכס שכבשה אותנו בשנים האחרונות, בכלל אני רואה המון קשר בין אופנה לבין השפעות טלוזיוניות. ללא ספק משחקי הכס ששם הסטיילינג והתלבושות מושקעות מאוד מעודדת השראה לעולם האופנה  וזה יראה על פני השטח אני מעריכה עוד כשנה שנתיים , בקיצור תתחילו להכין את הלוק הפראי ….

DL2 DL3 DL4 DL5 DL6 DL7 DL8 DL9 DL10 DL11 DL12 DL13 DL14 DL15

מצרפת השפעות שבעיניי כבר נראות בשטח אבל לעיניי כולם זה יקח קצ יותר זמן, חאליסי ללא ספק דמות עוצרת נשימה והסטיילינג שלה מושלם. צירפתי כמה תמונות מעוררות השראה, בנוסף עוד כמה נשות משחקי הכס , תתחילו להפנים ותהיו פאשאנסטיות אמיתיות.

18qpujkoymrksjpg Game-Of-Thrones-Couples-image-game-of-thrones-couples-36783347-575-321 HALISI2 la-reine-khaleesi-de-game-of-thrones sophie-turner-1862

כתבה מעניינת:

חגיגת קונצילה ריגטה עם עגבניות שרי צלויות, קלמטה ומוצרלה צילום אפיק גבאי (1)

קונצילה ריגטה – איטלקית 100%

שתפומתחשק לכם איטלקית 100% על הצלחת? קבלו מתכון של פסטה קונצילה ריגטה עם עגבניות שרי …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.