בית / משפחה פלוס / הורים וילדים / הרובוטים מגיעים ליום ההולדת שלכם
סמארט טויס פעילות ילדים 2019-04

הרובוטים מגיעים ליום ההולדת שלכם

מערכת זהר הצפון

כל ההורים מכירים את הסיפור הזה: בכל שנה מחדש, חודש לפני יום ההולדת של הילד, מתחילים לתכנן, לחשב, לחשוב על רעיונות, ולארגן. זה מתיש, בדרך כלל זה גם נראה אותו הדבר.

כאן נכנסת לתמונה חברת סמארט טויס בהנהלת גל פסטינגר מכרמיאל. החברה היא יבואנית משחקים חכמים לגילאי גן וכיתות בבתי ספר יסודיים ומתמקדת בטכנולוגיות מתקדמות כגון: מציאות רבודה, רחפנים, רובוטים למטרות חינוך וכדומה. החברה מפעילה אתר מצליח שבו ניתן לרכוש מוצרים מתקדמים. בשנה האחרונה החלה החברה לקיים פעילויות לילדים, הן במסגרת חוג תכנות רובוטים בכיף לילדי כיתות ג-ו במסגרת רשת המתנ״סים, והן בהפעלות בימי הולדת. מי שמבצע את ההדרכה בפעילות הזו הוא מוטי פסטינגר, אביו של גל, איש הייטק במשך למעלה מ-20 שנה המשמש כיום כמנהל באמזון.

סמארט טויס פעילות ילדים 2019-04
אחד הרובוטים של סמארט טויס בפעולה

״המטרה שלנו היא להעביר טעימה קטנה מהטכנולוגיות לדור הצעיר״ משתף אותנו מוטי בחזונו. ״ההפעלה שלנו חושפת את הילדים לעולם הרובוטיקה. הם לומדים מהו רובוט, תוך כדי השוואתו לבן אדם ומה הם סוגי השימוש השונים של הרובוטים בחיי היום-יום״.

מוטי מציג בהפעלות בפני הילדים רובוטים שונים מתוך האוסף הייחודי שלו, בהם רובוט בדמות אדם שיודע לבצע פעולות מורכבות, רובוטים לומדים ועוד. אחרי שלב ההסברים מתחלקים הילדים לזוגות ומקבלים ערכה שכוללת רובוט וטאבלט באמצעותו הם יכולים לשלוט ברובוט שלהם. הפעילות מתקיימת באווירה פתוחה ומהנה על הרצפה כשגם ההורים מצטרפים בשמחה. הילדים מצליחים – בהדרכתו של מוטי, לתכנת תוכנית פשוטה יחסית וקלה אשר גורמת לרובוטים לבצע פעולה, אם זה ללכת בריבוע, לצייר על דף, להחליף צבעים ברמזור ועוד. בהמשך הפעילות נהנים הילדים מתחרויות משעשעות כמו כדורגל רובוטים, פיצוץ בלונים רובוטי ועוד. ״הילדים נהנים מהתנסות ישירה ולומדים תוך כדי הפעילות על עולם הטכנולוגיה״ מסביר מוטי.

התגובות לדבריו חמות מאוד: ״ילדים שהשתתפו בימי ההולדת שהפעלנו נהנו מאוד. הם סיפרו שאהבו לראות את הרובוטים שלהם מגיבים למה שהם מתכנתים. ההורים כמובן נהנים מכך שהפעילות משלבת הנאה ותוכן חינוכי ולא מדובר בעוד הפעלה שתישכח למחרת״ הוא אומר.

אין ספק כי יום הולדת ״רובוטי״ הוא חוויה מיוחדת במינה שמתאימה לימי הולדת בלתי נשכחים! לפרטים נוספים אתם מוזמנים ליצור קשר עם גל בטלפון 054-201-9111

(תוכן מקודם)

שתפו

כתבה מעניינת:

ברד שופ עדי פישמן

ברד שופ – הבוטיק של המאפיות

ברד שופ הוא מפעל קטנטן ללחמים, עוגיות ועוד וחנות מפעל שכמותם עוד לא היו בעיר, …


תגובה אחת

  1. משתמש אנונימי (לא מזוהה)

    מגניב לגמרי!

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

SHOP NOW
close-link
//set menu items with childrens to be clickable