ראש העיר משה קונינסקי ושגריר רוסיה אנטולי ויקטורוב. צילום: דוברות עיריית כרמיאל

השגריר הרוסי בכרמיאל: סיכם על שיתופי פעולה עם ראש העיר

שתפו

כרמיאל תארח אירוע חגיגי לציון 30 שנות יחסים דיפלומטיים בין רוסיה לישראל. יורחבו שיתופי הפעולה בתחומי הכלכלה, הקהילה, החברה והתרבות

מערכת פורטל זהר.נט

ממשלת רוסיה תשתף פעולה עם עיריית כרמיאל בתחומים שונים כמו קהילה, חברה ותרבות. כך סוכם בביקור שערכו שגריר רוסיה בישראל אנטולי ויקטורוב, הקונסול הכללי של רוסיה בחיפה איגור פופוב והיועץ הכלכלי של השגרירות אלכסנדר סחרוב, בפגישה עם ראש העיר משה קונינסקי, חברת הכנסת הטריה טניה מזרסקי, חברי הנהלת העירייה ונציגי קהילת דוברי הרוסית בעיר.

ראש העיר והשגריר דנו בפיתוח קשרים כלכליים בין נציגי התעשיינים בכרמיאל לשותפים פוטנציאליים ברוסיה והרחבת שיתופי הפעולה בתחומי הקהילה, החברה והתרבות.

השגריר הרוסי ויקטורוב הציע במהלך הפגישה כי לקראת חודש נובמבר הקרוב יתקיים בכרמיאל אירוע חגיגי לציון 30 שנה לכינון היחסים הדיפלומטיים בין ישראל לרוסיה. קונינסקי הביע את הסכמתו וסוכם כי מועד האירוע יתואם במהלך השבועות הקרובים.

ויקטורוב הביע את התרשמותו הרבה מהתפתחותה של כרמיאל כעיר מרכזית בגליל, אופן ניהול העיר ושילובם של עולים מרוסיה בכל תחומי החיים בעיר.

בהמשך לפגישה ביקר השגריר יחד עם נציגי המשלחת בהאב ״קליקה״ ומפעל קליל אשר כבר מקיים קשרים כלכליים ועסקיים עם שותפים ברוסיה. בנוסף, השתתף במפגש קהילתי של יוצאי רוסיה במועדון גבעת רם והעניק אות כבוד ליקירת העיר גלנה קניאזב על חיזוק קשרי קהילה ותרבות בין כרמיאל לערים ברוסיה.

ראש העיר משה קונינסקי הודה לשגריר על ביקורו בעיר והביע את תקוותו ששיתופי הפעולה יסייעו לפיתוחה ולקידומה של כרמיאל.

אל תפספסו את הכתבות האלה בפורטל:

כתבה מעניינת:

דליקה רכב שדרות נשיאי ישראל

״פתאום הרחתי עשן״: רכב עלה באש ליד קניון לב כרמיאל

שתפומאת גיל דובריש הבוקר (יום ד׳) בסביבות השעה 9 הוזנקו צוותי כיבוי, שיטור ורפואה בעקבות …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.