כסף מטבעות צילום אילוסטרציה יח״צ אינטרמקס
צילום אילוסטרציה: יח״צ אינטרמקס

השקעות שכדאי לכם להכיר

שתפו

מערכת פורטל זהר.נט

פעם הבנקים הציעו אפשרויות שונות להשקעות מניבות. כיום, קשה לומר שהפיקדונות מציעים תשואה הגיונית. התוכניות השונות אפילו לא מצליחות לשמור על ערכו הריאלי של הכסף שלנו, כלומר מדד המחירים עולה יותר מאשר הריבית שהבנקים משלמים לחוסכים. כאשר כך הם פני הדברים, כדאי לפתוח את נקודות המבט, להביט סביב ולהכיר אפשרויות השקעה נוספות.

להשקיע בנכס אינטרנטי מניב

בשנה האחרונה רשמו המטבעות הקריפטוגרפיים קפיצה מדהימה. אך אף אחד לא יודע האם הביטקויין או כל המטבעות האחרים מסוגו ימשיכו לעלות או ירשמו התרסקות. יש אומרים שזהו קוריוז, יש אומרים שזהו מטבע העתיד שיתפוס את מקומם של כל היתר המטבעות. אבל אם אתם רוצים להכיר השקעות יותר בטוחות, כדאי שתפנו את המבט אל נכס וירטואלי. מדובר למעשה על נכס שאמור להניב לכם כסף, מבלי שצריך לסכן השקעה ראשונית גדולה.

אז על מה בעצם מדובר? אפשר להציג כמה דוגמאות. נכס מניב מהסוג הזה יכול להיות לדוגמא חנות מקוונת או הקמת ערוץ לקורס מקוון. בעזרת צלם מקצועי או תוכנת מחשב לצילום ועריכה ניתן ליצור סדרת סרטוני הדרכות בתשלום, בכל נושא שבעולם. כל מי שרוצה להירשם וללמוד אצלכם, מבצע זאת אונליין. כלומר, אתם לא צריכים לשכור כיתות לימוד, לא צריכים להכין חומרי לימוד משוכפלים או להוציא ספרים. הכל נעשה ברשת. אפשרות אחרת היא להוציא ספר לימוד מקוון אונליין. במחיר נוח ללקוחותיכם, אתם מפיצים את הידע שלכם ללא הוצאות עבור הדפסה, כריכה וכדומה.

להשקיע בנדל"ן דרך קרנות

להשקיע בארץ בנדל"ן זה יקר. אפילו ביישובים מרוחקים מהמרכז מחירי הנדל"ן לא מאפשרים למרבית האנשים לקנות נכסים להשקעה. אך מסתבר שמי שמכיר את הדרך החדשה, יכול להשקיע בנדל"ן אפילו סכומים קטנים במיוחד. קרנות ריט, שהחלו את דרכן בחו"ל, קיימות גם בארץ. מדובר בקרנות שמשקיעות בנכסים להשכרה, בארץ או בחו"ל. כל מי שקונה יחידות השתתפות בסכומים שמתחילים באלפי שקלים בודדים, למעשה הופך למשקיע בנדל"ן. חשוב להדגיש שאין מדובר בהמלצה מטעמנו, לקנות או לא לקנות. מדובר באפיק שלא מבטיח רווחים מראש והוא עלול להניב לפעמים גם ירידות.

להיכנס לדולר או אולי לבחור בזהב

בעת האחרונה רשם הדולר את אחת הירידות החדות ביותר בתולדותיו ביחס לשקל. כדאי לדעת שיש לא מעט מכשירי השקעה שמאפשרים גם למשקיעים מתחילים להרוויח מעליה או ירידה של מטבעות שונים. יחד עם זאת, יש להדגיש כי מדובר בתחום דינאמי, לא בטוח ועתיר סיכונים. עבור אנשים שלא רוצים השקעות ספקולנטיות או מסוכנות ולמי שחושב כי גם הבורסה מסוכנת וגם השקל לא יציב, אפשר לבחור בהשקעה בזהב. ולא, אנו לא מדברים רק על השקעה בתכשיטים. השקעה בזהב, שניתן לבצע דרך הבנק או בית השקעות, נחשבת למתאימה בעיתות של סערות פיננסיות ואי וודאות. אין לראות בדברים המלצה או הצעה, אלא מידע בלבד.

(תוכן מקודם)

***אינטרמקס

כתבה מעניינת:

תוכנית מחיר למשתכן גבעת רם

ימים אחרונים להגרלת מחיר למשתכן בכרמיאל: מעל 5400 נרשמו

שתפוביום שלישי תינעל הגרלתן של 44 דירות בגבעת רם המיועדות לחסרי דיור ומשפרי דיור. 36 …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.