השתוללות חסרת רסן דרומית משטרה שיטור 2018-04

השתוללות חסרת רסן של תושב כרמיאל כמעט והסתיימה בפיצוץ

שתפו

גבר שהיה שרוי ככל הנראה בהשפעת אלכוהול התנגש ברכבו במכוניות חונות, התעמת עם תושבים וחתך צינורות של בלוני גז. איך זה נגמר?

מערכת זהר הצפון

כמעט פיגוע – כך מגדירים גורמים בעיר אירוע חריג במינו שהתרחש בערב החג השני בכרמיאל. תושב העיר שאיבד את השליטה על עצמו במסע של השתוללות חסרת רסן, היה קרוב מאוד לגרום לאסון בקנה מידה קטסטרופלי לאחר שחתך צינורות של בלוני גז בצובר בבניין מגורים בשכונה הדרומית. מניעיו של האיש אינם ברורים עדיין והוא נמצא בחקירת המשטרה.

האירוע החל ביום חמישי האחרון בסביבות השעה 21:00. הגבר נהג ברכבו הפרטי כשהוא שרוי ככל הנראה בהשפעת אלכוהול והתנגש בשורה של רכבים חונים ברחוב הפרחים. בעקבות הרעש יצאו מהבתים דיירים והחלו להתעמת עימו בקולניות. הם הזעיקו למקום את המשטרה, אולם החשוד ככל הנראה נעלם. כאשר חזר שוב לאותו מקום, מאוחר יותר, הוא חתך כמה צינורות של בלונים בצובר גז השייך לבניין מגורים. תושבים הבחינו בו, שבו והתעמתו איתו והזעיקו פעם נוספת את המשטרה. לא בדיוק ברור מה התרחש מכאן והלאה, אך בשלב מסויים הוויכוח בין החשוד לבין תושבים אחרים גלש לפסים אלימים.

למקום הוזעקו שוב כוחות משטרה, הפעם בתגבור של צוותי שיטור עירוני. הם השתלטו על הגבר, תפסו אותו והעבירו אותו לחקירה בתחנת המשטרה. במקביל הוזעקו לזירת האירוע צוותי כיבוי אש וצוותי חברת הגז, במטרה לאתר את הבעיה בצנרת ולתקן אותה בטרם יקרה אסון כבד.

אחד התושבים במקום סיפר: ״היה יכול להיות כאן אסון גדול. אם האיש הזה היה מדליק אש ליד צינורות הגז החתוכים כל הבניין ובעצם כל השכונה היו עולים באש. זה פשוט לא ייאמן, אני לא מבין מדוע הוא עשה זאת״.

לחדשות נוספות בנושא פלילים ומשפט, כנסו לקישור הזה.

כתבה מעניינת:

שריפה מכוש כרמיאל

שריפה גדולה בין שכונת מכוש לדרומית

שתפוצפו בווידיאו הקצר: מערכת פורטל זהר.נט שריפה גדולה מתפתחת ברגעים אלה (יום ה׳ 17.6.2021) באזור …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.