בית / Fun / הורוסקופ - מזל אהרוני / התחזית השבועית 12.7.2015-18.7.2015

התחזית השבועית 12.7.2015-18.7.2015

טלה

השבוע רצוי להיות חכמים ולא צודקים בכל הקשור לענייני קריירה ועבודה. אתם שאפתניים וחפצים בקידום, אך לפעמים ההתפרצויות שלכם עומדות לכם לרועץ. זהו שבוע אינטנסיבי של פעילות. לפנויים זו תקופה נהדרת להיכרויות חדשות שתבואנה בדרך ספונטנית. אתם צפויים לבשורה טובה בתחום הקשור למכירת נדל”ן. הטיפ השבועי – השתדלו לגלות איפוק ולא להיגרר לויכוחי סרק.

שור

השבוע יש להיזהר מבזבוז יתר, אתם חיים באשליית “יש” כשלמעשה, כמעט כבר אין. מבחינה חברתית, לאחר חודשי התבודדות מרצון, אתם בתסיסה, וזקוקים למפגשים חברתיים כאוויר לנשימה. מבחינה משפחתית אתם חשים כבולים וקרועים, בני המשפחה פיתחו תלות מקסימלית בכם, זה תובעני ומתיש. הטיפ השבועי – רצוי לדבר עם הילדים בגובה העיניים ולא מעמדה סמכותית מדי.

תאומים

אתם במלוא הקיטור והמרץ. שבוע פעלתני ודינמי במיוחד. נראה, כי השעיטה שלכם קדימה בעבודה עלולה להיות שתלטנית ודורסנית, נהגו בזהירות וברגישות בחבריכם ובמיוחד עם בן הזוג. השבוע מצוין להתחלות רומנטיות חדשות, חברים יזמינו אתכם לאירועים או למסיבות. זה גם שבוע מוצלח לרכישת בית או להחלפת מכונית. הטיפ השבועי –הזמינו את בן/בת הזוג לסוף שבוע במלון, שם נסו ללבן את העניינים.

סרטן

השבוע ידיכם תהיינה מלאות עבודה, סוף סוף אתם חוזרים לעצמכם בתחום האירוח והמפגשים החברתיים. גם צפוי שבוע טוב בנוגע ליחסים ולאהבה. אל תתביישו לומר את שאתם חשים עמוק בלב. במקום העבודה תיתכן אופציה לצמיחה ולקבלת עבודה נוספת שתהיה בבחינת קידום או העלאה כספית. הטיפ השבועי – רצוי לא להשתולל מדי בבילויים מחוץ לבית.

אריה

זהירות! השבוע הפתיל שלכם קצר, אתם עלולים להסתכסך עם כל מי שנקרה בדרככם. החום והלחות אינם מטיבים עם מזגכם הסוער. גלו איפוק ביחסיכם עם מעבידכם. השקיעו יותר בבני המשפחה, תנו לאהבה להשתלט על חדרי לבכם, שובו מוקדם הביתה כדי למלא “מצברים”. תיתכן בשורה טובה מחו”ל. הטיפ השבועי – רצוי לנהל שיחה רצינית עם המעביד בדבר העלאה או קידום.

בתולה

השבוע נראה, כי כל העולם יושב לכם על הכתפיים. העומס עליכם רב, מטלות הבית והעבודה מטביעות אתכם. גם בזוגיות קיימת תחושת עומס ואינכם מתפנים לזמן איכות. כאמור, שיחות נפש יועילו לשקם משברים ולבבות שבורים. בתחום העבודה יתכנו שינויים. הטיפ השבועי –אל תתעקשו לבצע הכל לבד, אם יש צורך בבעל מקצוע כלשהו, אל תסתבכו, הזמינוהו.

מאזנים

אתם ביקורתיים מדי כלפי עצמכם וכלפי האחרים בבית ובעבודה, הרפו מעט. ההתנהלות שלכם טובה, אך למרבה הצער, השיפוטיות שלכם קשה.  הגיע הזמן להגדיר מחדש מטרות לחדשים הקרובים, לשנות סדרי עדיפויות, ולעשות התאמות בין המצוי לרצוי. שיחות גלויות מהלב, מסיבה או סתם גיחה לפאב יועילו לכם בימים חמים ולחים אלה. הטיפ השבועי – אל תהיו פזיזים ונמהרים, ספרו עד עשר לפני שאתם פולטים מילים.

עקרב

השבוע רצוי לשמור על פרופיל נמוך ולהימנע מדרמות מיותרות, עליכם ללמוד לראות את המציאות כפי שהיא ולנהוג בפרופורציות בכל הקשור למערכות יחסים. הפנויים יכירו בני זוג רציניים לעתיד משותף. יש להתאזר בסבלנות ולקלוף שכבה אחר שכבה כדי לגלות את המהות האמיתית בזולת. הטיפ השבועי – מומלץ לשמור יותר על הבריאות ולערוך בדיקות תקופתיות.

קשת

שבוע המתאפיין בחוסר שקט ובמתח מורט עצבים בגלל משחקי אגו בעבודה ובעיקר במערכת היחסים הבינאישית. נסו לוותר על הצורך להיות צודקים בכל מחיר, ולראות גם את הצד השני. בעבודה אתם עושים חיל, לקראת החודש הבא יתכנו שינויים אסטרטגים, צפוי לכם קידום משמעותי, אך תובעני. הטיפ השבועי –חישבו היטב על ההשלכות לפני עזיבתכם את מקום העבודה הנוכחי.

גדי

השבוע יתכנו עימותים על רקע רומנטי, אתם סקפטיים לגבי הקשר הנוכחי (בעיקר, הרווקים שבכם) אל תחשדו בכשרים, נסו לרדת לשורשם של דברים לפני שאתם “חותכים”. בעבודה ניכרים הישגים משמעותיים, המשיכו כך ובקרוב יגיע הקידום. במהלך החודשים הקרובים אתם צפויים לשיפור פיננסי. רצוי לגלות יתר סבלנות ואוזן קשבת לגחמותיהם של ילדיכם. הטיפ השבועי – השתדלו למתן את תחושת הרכושנות כלפי בן/בת הזוג ובכלל זה כלפי הילדים.

דלי

אתם זקוקים למנוחה, בעיקר לרגיעה, אתם חשים חוסר חמור באנרגיות נפשיות ופיזיות. אין זה הזמן לקבל החלטות או לערוך שינויים בשום תחום. רצוי לצאת לנופש לבד או בזוג. זו תקופה מאתגרת ואולי מתקשרת להכנות לקראת שינויים משמעותיים שיחולו בחודש הקרוב, צפויים  שינויים רבים במסגרת העבודה ואולי גם מעבר דירה. הטיפ השבועי – רצוי לא לזנוח את המשפחה ואת החברים ולנסות למזג בין הקריירה לבין החיים הפרטיים.

דגים

שבוע רומנטי לבני מזל דגים, תהיו מחוזרים ומאוהבים מאוד באהבה. היזהרו מנהיגה לא זהירה בכבישים. זוהי תקופה של תקשורת טובה עם הסובבים, וצפויים שינוים משמעותיים בחייכם במהלך החודשים הקרובים, כמו נישואין, מעבר דירה, אפילו נסיעות לחו”ל לפרק זמן ממושך לצורך עבודה.  צפו לתקופה מלאת הפתעות. הטיפ השבועי – קחו את בן/בת למסעדה מפוארת או פינוק יקר. מגיע לו/לה.

שתפו

כתבה מעניינת:

הורוסקופ צילום אילוסטרציה Pixabay

תחזית אסטרולוגית לשבוע 28.7.2019-3.8.2019

טלה השבוע יושם דגש על התקדמות בעבודה, אתם מתמודדים על "תפקיד" חייכם, הלחץ הנפשי בו …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

SHOP NOW
close-link
//set menu items with childrens to be clickable