בית / Fun / הורוסקופ - מזל אהרוני / התחזית השבועית 13.12.2015-19.12.2015

התחזית השבועית 13.12.2015-19.12.2015

שתפו

טלה

השבוע תחושת מלנכוליה אופפת אתכם, אתם זקוקים באופן נואש לכתף תומכת ולמישהו שיבין, שיתמוך ושיכיל את רגישותכם. אתם עסוקים בהתרחשויות שונות ומנסים לברר מה המשמעות של כול האירועים האלה לגביכם. לפנויים צפויים מפגשים מעניינים, אך למרבה הצער, זה עדיין לא זה. הטיפ השבועי – המשיכו לחפש, אל תאמרו נואש.

שור

לאחרונה נראה כי הזוגיות עלתה על שרטון, אתם חייבים להקדיש את השבוע לשיחות נפש ולבירור כל “המוקשים” העומדים בדרכיכם ושמפריעים לחיים התקינים. אתם חשים כבולים במסגרת הקיימת מאידך האהבה עדיין מלבלבת, הטיפ השבועי – עליכם להתחבר לפנימיות שלכם ולנהל דיאלוג על הצרכים האמיתיים שלכם.

תאומים

השבוע אתם מוצאים סוף סוף זמן לטפל בכל אותם עניינים אדמיניסטרטיביים שזנחתם לאחרונה. אתם יודעים לחלוק את זמנכם בין ענייניכם האישיים לבין החברים והעבודה. מישהו מעברכם הרחוק ינסה ליצור עמכם קשר ויבלבל אתכם מבחינה רגשית. הטיפ השבועי – עליכם למתוח קו ברור על העבר ולא להתפתות לשוב אליו, אל תאפשרו לאנשים מעברכם לטרפד את עתידכם.

סרטן

נראה, כי אתם מעדיפים לטפל בענייני אחרים ומתוך כך אתם מקבלים “צידוק” לדחיית הטיפול בעניינים הבוערים שלכם. אין מנוס, עליכם להתעמת עם חייכם ולברר לעצמכם מהו הכיוון אליו אתם שואפים באמת. לבחון מחדש את הזוגיות, להחליט לגבי המשך לימודים/ עבודה. הטיפ השבועי – עליכם לשמור על הבריאות שלכם.

אריה

השבוע ענייני כספים ידרשו את מלוא תשומת לבכם. אתם משולים “למכבי שריפות”, הגיע הזמן לאזן את חייכם ואת חשבון הבנק שלכם. היו אמיצים וקבלו החלטות קשות (אם צריך) כדי לבנות עתיד כלכלי בטוח יותר. אל תתביישו, בלי סנטימנטים. לפעמים חובה “לחתוך  בבשר החי”. הטיפ השבועי – אם תסמכו על תחושת הבטן שלכם (ורק שלכם!) צפויה לכם הצלחה.

בתולה

השבוע אתם פעילים במיוחד, ידיכם מלאות בעבודה בבית ומחוץ. אל תישברו! גלו סבלנות מקסימלית כלפי כל הזקוקים לעזרתכם. הרצון שלכם לבלוט ולהצטיין בכל דבר בו אתם נוגעים, מעורר קנאה אצל עמיתיכם לעבודה. הטיפ השבועי – המשיכו בשלכם ואל תיכנעו ללחץ החברתי, אתם עשויים להצליח יפה מאוד.

מאזניים

נראה כי השבוע תהיו עסוקים “בכיבוי שריפות”, בעיות הקשורות בהתנהגותו של אחד הילדים יתבעו את התערבותכם המיידית – שיחות והצבת גבולות. אתם מודאגים וחשים אובדי עצות, נסו לקבל סיוע מאנשי מקצוע. דבר אחד ברור – אתם זקוקים למנוחה פיזית ונפשית. הטיפ השבועי – צאו לפעילות תרבותית חברתית שתגרום לכם לעונג- סרט טוב או הצגה.

עקרב

אתם עסוקים כמעט באופן אובססיבי בעתיד שלכם, אתם חשים כי עליכם לערוך שינוי דרמטי בחייכם. מחשבות אלה טורדות אתכם ואינן נותנות לכם מנוח. אמנם הגשמת החזון האישי שלכם חשובה מאוד, אולם עליכם להרפות לעת עתה ולנסות לפתור את בעיות הפרנסה הדוחקות. הטיפ השבועי – דאגו לבריאות שלכם והתרחקו מאנשים בעלי אנרגיות שליליות.

קשת

שבוע עמוס מצפה לכם בעבודה, כנראה תיאלצו להישאר שעות נוספות כדי לסיים עניינים שאינם סובלים דיחוי. השתדלו בתוך כל הלחץ להקפיד על ארוחות מסודרות ועל שעות שינה מקסימליות. הרחיקו מעליכם אנשים הגורמים לכם רגשי אשמה באופן קבוע. הטיפ השבועי – שימרו על הזוגיות שלכם, אל תקבלוה כמובנת מאליה.

גדי

לפניכם שבוע של פעילות חברתית תוססת. באופן מתמיה אתם הופכים למסמר חברתי מבוקש ומוערך, יחד עם זאת עליכם לשמור על הבריאות שלכם ולא להתיש את עצמכם עד אובדן חושים. בעבודה חלה האטה, נראה כי נתקפתם שוב בתחושת חוסר סיפוק. הטיפ השבועי – תמיד ניתן לעשות הסבה מקצועית, הירשמו לקורס או שניים בתחום אהוב עליכם.

דלי

שבוע של אנרגיות טובות, חיוניות ומרץ. תיתכן בשורה משמחת הקשורה באחד מילדיכם. הפנויים ימצאו עצמם מחוזרים ומוזמנים למסיבות ולאירועים חברתיים  רבים. בעבודה המתח גואה, נראה כי מאבקים ומשחקי כוח על רקע אגו פגוע מעכירים את מצב רוחכם. הטיפ השבועי – סבלנות, זה שם המשחק. נסו לנוח וליהנות מהחיים, הכעס לא מועיל לכם.

דגים

בעבודה צפוי שינוי לטובה ובה במידה מצבכם הכלכלי. הפנויים יחשבו על מעבר מגורים משותף ועל מיסוד היחסים. לנשואים צפויה תקופה רומנטית וזוגיות טובה. למרות האמור יתכן שבוע של תסיסה רגשית ומצבי רוח קיצוניים. הטיפ השבועי – נסו לשמור על קור רוח ואל תיסחפו לפרובוקציות, היזהרו מפליטות פה שתצטערו עליהן.

כתבה מעניינת:

הורוסקופ צילום אילוסטרציה Pixabay

תחזית אסטרולוגית לשבוע 25.8.2019-31.8.2019

שתפוטלה השבוע מצוין לסגירת מעגלים ולהשלמת מטלות. ביחסים קיימים, בני זוג עשויים להפתיע בהצעה, או …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.