Array
(
  [_edit_lock] => Array
    (
      [0] => 1447848655:5
    )

  [_edit_last] => Array
    (
      [0] => 5
    )

  [tie_sidebar_pos] => Array
    (
      [0] => default
    )

  [tie_post_slider] => Array
    (
      [0] => 184
    )

  [_yoast_wpseo_focuskw] => Array
    (
      [0] => תחזית
    )

  [_yoast_wpseo_metadesc] => Array
    (
      [0] => הורוסקופ / מזל אהרוני
    )

  [_yoast_wpseo_linkdex] => Array
    (
      [0] => 63
    )

  [tie_views] => Array
    (
      [0] => 444
    )

  [essb_cached_image] => Array
    (
      [0] => https://zhk.wpengine.com/wp-content/uploads/2015/07/התחזית-השבועית-הורוסקופ.jpg
    )

  [rank_math_description] => Array
    (
      [0] => הורוסקופ / מזל אהרוני
    )

  [rank_math_focus_keyword] => Array
    (
      [0] => תחזית
    )

  [rank_math_robots] => Array
    (
      [0] => a:1:{i:0;s:0:"";}
    )

)

התחזית השבועית 22.11.2015-28.11.2015

שתפו

טלה

טליים, השבוע תחושו עומס יתר בעבודה, האחריות שאתם נושאים על שכמכם כבדה, ייתכן שאתם מרגישים שלקחתם על עצמכם יותר מדי. יש לכם נטייה להיאבק מול סמכויות וזה עלול ליצור מתחים בעבודה. היחסים בבית שהם הרמוניים ומלאי אהבה יסייעו לכם לעמעם כל תחושת תסכול וקושי. הטיפ השבועי – אתם זקוקים למנוחה ולהתרגעות, נופשון קטן יועיל.

שור

שוורים, השבוע ההתנהלות שלכם מעשית יותר, בעבודה אתם בולטים ויתכן שיקדמו אתכם. מאידך בבית החיים סוערים, ויתכנו חילוקי דעות על רקע פיננסי. אל דאגה, הקידום יביא עמו הכנסה נוספת. לעת עתה יהיה עליכם להתנזר מתחביבים לצורך צמצום בהוצאות. הפנויים שביניכם, מוטב שתשקיעו משאבים וזמן למיסוד הקשר. הטיפ השבועי – הימנעו מרכושנות ומקנאה וכך היחסים יהיו הרבה יותר יציבים וזורמים.

תאומים

תאומים, השבוע ההתמקדות שלכם תהיה סביב הבית והעבודה, אינכם מרגישים צורך כלל לבילויים או ליציאות מהבית. תקופה זו תתאפיין בחשבון נפש עצמי ובשיחות הבהרה. קיים בכם רצון להעמיק את הקשרים המשפחתיים וליצור סדר בסביבת מגוריכם. לפנויים שביניכם – אין זה הזמן המתאים להתחלות חדשות או למיסוד קשרים. הטיפ השבועי – הימנעו מהלוואות או מעסקאות מפוקפקות.

סרטן

סרטנים, השבוע תחושו רצון עז לפרוץ קדימה וליצור ביטחון כלכלי איתן, תהיו יצירתיים מאוד בתחומכם. התקשורת עם הממונים עליכם טובה, לכן הם יגלו אוזן קשבת. מבחינה מקצועית תוכלו ליצור את השינוי שכל כך רציתים במינימום הפרעות והתנגדויות. בתחום הרומנטי וביחסים עם המשפחה המצב רגיש ודי מקרטע. הטיפ השבועי – נסו להתקרב יותר לילדים שלכם ולהאזין להם.

אריה

אריות, השבוע תוכלו לנשום לרווחה ולסיים בנינוחות פרויקטים שהכבידו עליכם בעבודה. גם בזוגיות דברים יתאפיינו ביותר זרימה והרמוניה. זה הזמן לשפר גם את התקשורת ואת היחסים עם הסובבים אתכם, במיוחד עם ילדיכם. הפנויים שביניכם יוכלו להתחיל קשרים חדשים בקלות ובהצלחה רבה יותר. הטיפ השבועי – פקחו היטב עין על מי שאתם מחשיבים כחברי נפש.

בתולה

בני מזל בתולה, השבוע תחושו בלבול, חוסר מוטיבציה ועייפות. אל בהלה, המצב זמני, רצוי שתדחו את כל תוכניותיכם לשבוע מוצלח יותר מבחינה אנרגטית. מבחינה כלכלית המצב משתפר בהדרגה. הפנויים שביניכם יחושו השבוע רצון עז ברומן ממושך, לכן מומלץ להיראות בחוגים חברתיים בעלי הפוטנציאל המתאים לכם. הטיפ השבועי – הקצנת רגשות מביאה בהכרח לתקשורת לקויה, שימרו על איפוק בתגובותיכם.

מאזנים

בני מזל מאזנים, השבוע מתגברים הרצון והצורך לשעוט קדימה בתחום הפיננסי.  בדקו את האפשרויות העומדות לפניכם והתעמקו בהם, התוצאות לא תאחרנה לבוא. מאידך אם אתם מתכננים לכיוון עסק עצמאי היזהרו מהלוואות קצרות טווח. אם חשבתם על שותפים, רצוי לא להתפתות לערב קרובי משפחה או חברים. הטיפ השבועי – התקדמו לאט אך בטוח ואל תקפצו מעבר ליכולותיכם.

עקרב

עקרבים, השבוע מתאים לעיצוב הבית, לרכישת רהיטים ואביזרים. כנראה, זה שבוע המזל שלכם, כיוון שהאווירה בבית אינטימית ואוהדת והעיקר – מגבים בחום לכל החלטה ועשייה שלכם. גם בעבודה ההתנהלות שלכם ברורה ומדויקת והתקשורת עם הממונים עליכם תשתפר. לרווקים שביניכם היכולת לתת ולקבל מקבלת גוון חדש מרענן ומבטיח. הטיפ השבועי – נסו לנוח יותר ולאכול בצורה מסודרת אוכל עשיר בויטמינים.

קשת

קשתים, השבוע אתם זחוחי דעת, נינוחים וסבלניים יותר. כתוצאה מכך מערכת היחסים הזוגית שלכם מקבלת תפנית רצינית ומפוכחת יותר, נראה שאתם מוכנים נפשית למיסוד הקשר. בעבודה אתם בולטים מאוד ופועלים בצורה רצינית יותר. יחד עם זאת אתם עלולים לעורר קנאה, תחרות ופעולה מאחורי גבכם. הטיפ השבועי – עשו כל מאמץ שלא להתיש את עצמכם יותר מדי בעבודה.

גדי

גדיים, השבוע מוצלח לקידום נושאים מקצועיים עסקיים וכלכליים. בזוגיות לעומת זאת השבוע מתחיל בצורה מעט חורקת, התקשורת עם בן הזוג מעט קרירה. אתם מרגישים שלא מבינים אתכם או שאינכם ברורים די. תידרש מכם סבלנות רבה כדי לא להסלים או להעמיק את הנתק. הטיפ השבועי – אל תתעלמו מבעיות בריאותיות ואל תזניחו אותן.

דלי

דליים, השבוע אתם על גג העולם מבחינה רומנטית. הקשר הזוגי מתעצם והאינטימיות מקבלת גוון חדש של אהבה ללא תנאי. הפנויים שביניכם יחזרו ויהיו מחוזרים מאוד, אהבה חדשה עשויה להיכנס לחייהם. זהו שבוע אינטנסיבי מאוד בתחום העבודה והקריירה, כתוצאה מכך הכנסתכם תגדל. הטיפ השבועי – אל תמהרו לחשוף סודותיכם אפילו לחבריכם הטובים.

דגים

דגים, השבוע קיימת אפשרות ליצור יותר בהירות, תכליתיות וסדר בכל הקשור ליחסים עם בני הזוג ושותפים למיניהם. תוכלו לתקן את כל הליקויים התקשורתיים של השבועות האחרונים. גם היחסים עם הילדים יהיו טובים והרמוניים יותר. מבחינה כלכלית תחושו רווחה והקלה במהלך השבועות הבאים. הטיפ השבועי – אל תכנסו לויכוחים על רקע פוליטי – חברתי עם חברים.

כתבה מעניינת:

הורוסקופ. עיבוד גרפי: Deposit Photos

תחזית אסטרולוגית לשבוע 10.4.2022-16.4.2022

שתפו מזל אהרוני, הבעלים של ‏מזל אהרוני – המרכז ללימודי אסטרו-נומרולוגיה של נפש וגוף האדם, מנטורית, מנחת …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *