בית / Fun / הורוסקופ - מזל אהרוני / התחזית השבועית 28.2.2016-5.3.2016

התחזית השבועית 28.2.2016-5.3.2016

טלה

עסקה חשובה שעמלתם רבות על מימושה תצא השבוע לפועל, סוף סוף תוכלו לחתום על החוזה המיוחל. אתם מלאי ביטחון ואמונה בצדקת דרככם. הטיפ השבועי – בקשו את תמיכתם והבנתם של  בן/בת הזוג לגבי המשך הדרך שודאי תגזול רבות מזמנכם.

שור

אחד מבני המשפחה זקוק כעת לאהדתכם ולתמיכתכם, עליכם להתפנות מעיסוקיכם האינטנסיביים כדי להעניק לו סיוע נפשי ופיזי, אל דאגה אתם חזקים ומלאי חיוניות, ובכך תצליחו להשרות ביטחון, אהבה וחוזק לזקוקים לכם. הטיפ השבועי –התעסקו בעיקר ולא בטפל.

תאומים

אירוע משפחתי משמח ידרוש היערכות מאסיבית מצדכם. תיאלצו לגייס כספים רבים, סבלנות וכוחות פיזיים ונפשיים. אל תתרעמו על כך, שיהיה רק בשמחות!   הטיפ השבועי –גלו נדיבות ואורך רוח זה ישתלם בסופו של דבר.

סרטן

השבוע עננה תעיב על הזוגיות שלכם, ויכוח חריף עם בן/בת הזוג בענייני כספים עלול להסתיים בתחושה מתסכלת וכואבת, השתדלו ללבן עניינים בפתיחות ובאווירה נינוחה, אל תצברו כעסים, פן תדרדרו את המערכת.  הטיפ השבועי –אל תנקטו בצעדים חריפים, ואל תיחפזו בקבלת החלטות.

אריה

תיתכן נסיעה לחו”ל בענייני עסקים, אתם מלאי ביטחון בהצלחת העסקה, הצטיידו מראש בכל המידע לו אתם זקוקים בטרם תחתמו על חוזים. הטיפ השבועי –כדאי הפעם לצרף את בת הזוג כדי לשלב עסקים עם בילויים.

בתולה

למרות הביקורת שאתם סופגים מדי פעם מהקרובים לכם, שמרו על איפוק, השתדלו לקבל את הדברים ברוח טובה, ובעיקר השתדלו לא להיעלב. הרפו מן הצורך התמידי שלכם להיות צודקים. הטיפ השבועי –אחרי תקופת שפל תהיה רק נסיקה!

מאזנים

השתדלו לא לשדר מסרים כפולים בעיקר ביחסים עם בן/בת הזוג, אתם מבלבלים ויוצרים אי בהירות העלולה להעמיד את מערכת היחסים בסכנה. הטיפ השבועי –היו גלויים ואמרו בצורה ברורה את שעל לבכם ללא בושה או הסתייגות גם אם הדברים קשים ולא נעימים לאוזן.

עקרב

אתם אוטודידקטים וסקרנים לפעמים עד כדי הסתגרות והזנחת הבית והמשפחה. לפעמים נראה, כי הרצון העז לטיפוח נפשכם והעשרתה מעפיל על החיים האמיתיים שלכם.  הטיפ השבועי –השתדלו לחלק את זמנכם בין הבית,העבודה והתחביבים האישיים.

קשת

השבוע תחושו מתוסכלים ומאוכזבים מיחסם של כמה חברים שתילתם בהם את יהבכם לגבי קידום האינטרסים העסקיים שלכם.  הטיפ השבועי –השתדלו להנמיך ציפיות מחבריכם כדי שלא תתאכזבו.

גדי

השבוע בסימן רומנטיקה. הגעתם לבשלות הראויה למיסוד היחסים, הקץ להיסוסים, קומו ועשו מעשה, סעו לסוף שבוע רומנטי עם בן/בת הזוג והציעו לו/לה נישואין. הטיפ השבועי –תכננו כל פרט בקפידה למען הצלחת האירוע, אחרי ככלות הכל לא כל יום מציעים נישואין.

דלי

השבוע תחושו צורך בתמיכת חבריכם, עומדת בפניכם הברירה לעזוב את העבודה הנוכחית לטובת שותפות עסקית עם חבר. אתם זקוקים לעצות טובות ולהדרכה. הטיפ השבועי –חישבו היטב ואספו מידע אמין על העסק לפני שאתם מחליטים.

דגים

בעבודה השתדלו להתרחק מאנשים כוחניים, יהיו שירצו לחתור תחתיכם, שמרו על פרופיל נמוך והימנעו מעימותים. בן/ בת הזוג זקוקים לתשומת לבכם, אל תזניחו אותם. הטיפ השבועי –הזמינו את בת/בן הזוג לבילוי רומנטי מחוץ לבית.

שתפו

כתבה מעניינת:

הורוסקופ Pixabay 2019-02

תחזית אסטרולוגית לשבוע 19.5.2019-25.5.2019

טלה טליים, השבוע לא ממש תהיו במיטבכם, אתם מודעים לעובדה כי בעבודה מישהו חותר תחתיכם, …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

SHOP NOW
close-link
//set menu items with childrens to be clickable