התחזית השבועית 3.7.2016-9.7.2016

שתפו

טלה
עקשנות… הגיע הזמן “לרדת מהעץ” ולנסות לקבל גם את דעת האחרים, אינכם מוכנים לקבל ביקורת או כל דעה השונה מדעתכם, עליכם לשנות גישה למען ייטב לכם. מרבית החיכוכים בעבודה הם על רקע זה. חבל!! שיתוף פעולה עם חברים לעבודה ומעט פרגון יביאו הכרה ועימה הקידום הנכסף. בימים הבאים רצוי להיפגש עם ידידי נפש ולהחליף אווירה, כוסית יין משובח ובילוי טוב ישפרו בהחלט את מצב הרוח.

שור
בימים הקרובים אתם עשויים לקבל סכום כסף לו חיכיתם זמן רב, אל תתנו לעובדה זו לבלבל אתכם, כמו כן אל תמהרו להשקיע את כספכם על קרן הצבי או לעשות צעד דרסטי. חישבו היטב ומוטב להתייעץ עם סוכן השקעות, חברים במקרה זה עלולים להטעותכם. השבוע במיוחד אתם רגישים ורגשנים, לכן חשיבתכם עלולה להיות אמוציונאלית, אל תמהרו לקבל החלטות, אתם עלולים להפסיד.

תאומים
השבוע כדאי לחשוב על שינויים עצמיים ושינויים בבית. עליכם להשתחרר ולצאת מההתכנסות העצמית ומהמופנמות שלכם, אתם אוגרים כעסים ותסכולים העלולים לסכן את בריאותכם. טוב תעשו אם תפתחו את סגור לבכם לפני קרוביכם ובני המשפחה הרוצים בטובתכם. בעסקים הכל כרגיל. רצוי שתקדישו זמן איכות לבני המשפחה ולתחביבים שלכם. הרשו לעצמכם לצאת לבילויים, למסעדות או אפילו לחו”ל.

סרטן
לאחרונה השקעתם את כל כולכם בקידום הקריירה שלכם, תפקדתם כמו רובוטים מנותבים והתבייתם על המטרה, אבל בני המשפחה חשים זנוחים ונטושים. עליכם לשקם ובדחיפות את הקן המשפחתי. השבוע הכל אפשרי, צאו לטיול בחיק הטבע ולנופש עם בני המשפחה, אך היזהרו מפזרנות יתר. הפנויים מבינכם יוכלו ליצור קשרים חברתיים חדשים מפתיעים. היעתרו להזמנות למסיבות ולאירועים, אתם תקסימו את כל הסובבים.

אריה
בשבועות האחרונים חייתם בכאוס ובבלבול, חשתם כי אינכם מסוגלים לקבל החלטות חשובות בנושא הבית, העבודה והזוגיות. השבוע העננים מתפזרים והשמים מתבהרים! הפנויים יציעו הצעת נישואין לבנות הזוג. הנשואים יחשבו על הרחבת המשפחה. יתכן גם מעבר דירה שדחיתם זמן רב. תתכן אפשרות לקבל הצעת עבודה חדשה, אל תדחו כל רעיון או הזדמנות העולים על הפרק.

בתולה
לאחר כמה שבועות עגומים, בהם כל דבר שנגעתם בו נכשל כישלון חרוץ, השבוע יעלה מחדש החיוך על פניכם. הרגיעה תחזור אליכם בהדרגה, תוכלו לנשום לרווחה מכלול הצרות כבר מאחוריכם. גם בני הבית, המשפחה והחברים יאירו לכם פנים. התעודדו וחזקו את הביטחון העצמי שנשחק. אתם עשויים לגלות, כי התעסקות בפעילות יצירתית יכולה להיות מקור להנאה ולשמחה.

מאזניים
היזהרו! נראה, למרבה הצער, שהשבוע יהיה בסימן מחלוקות, ויכוחים וסכסוכים עם היקרים לכם. גלו איפוק, סבלנות ואורך רוח. תנו לבני המשפחה והחברים הנזעמים לפתוח את סגור ליבם. כבדו את דעתם וקחו לתשומת לבכם את הביקורת הנוקבת המוטחת בפניכם. אומנם העומס הרגשי עליכם הוא רב, אך אל דאגה לאחר ליבון הדברים תצאו נשכרים ויוטב לכם ולבני ביתכם.

עקרב
השבוע הקסם האישי שלכם בשיאו, אך אליה וקוץ בה, אתם תידרשו למסד את הקשרים הזוגיים. אל תקבלו החלטות חפוזות למרות הלחץ שיופעל עליכם. בימים אלה התקשורת שלכם טובה, נצלו עובדה זו לפיוס אנשים הכועסים עליכם. היו זהירים כי בלי לשים לב נפלטות לכם הערות פוגעות ומעליבות. על פי רוב ישירותכם מתקבלת בחיוך, אלא שהפעם הותרתם מאחור מספר נפגעים.

קשת
העקשנות שלכם משתלמת, לאחר שנדחיתם שוב ושוב, השבוע מסתמנות הזדמנויות חדשות הן בתחום הקרירה והן בתחום הזוגיות. כדאי לנצל את המזל שיקרה בדרככם ולמסד את הזוגיות. קבלו גם את הצעת העבודה, אל תהססו פן תאחרו. אתם פופולריים במיוחד, חביבותכם תעמידכם השבוע במרכז ההתעניינות החברתית. לאחר תקופת “יובש” מגיע לכם ליהנות ולרענן את מצב הרוח.

גדי
כדאי להתמקד השבוע בעריכת חשבון נפש לגבי ההוצאות השוטפות, תשלומים ומילוי מחויבויות משפחתיות. הימנעו מבזבוז ומהשקעות כספים שאין לכם. אומנם בעבודה אתם מוערכים, אך לא צפוי לכם לעת עתה כל קידום. זהו שבוע משמעותי בכל מה שקשור למילה “ביטחון” בחייכם: בטחון רגשי, בטחון כלכלי או בטחון עסקי – אתם זקוקים לקרקע איתנה מתחת לרגליכם. התמקדו בזוגיות כדי שתוכלו לשאת את עגלת החיים בצוותא.

דלי
אתם אמוציונאליים מדי, השבוע כל ההחלטות שלכם תהיינה מאוד לא רציונאליות, לכן רצוי לדחות קבלת החלטות – בעיקר כספיות, למועד מאוחר יותר. אל תתפתו להאמין לחברים שחלקם רוצים ברעתכם. אומנם הגישה החיובית והאופטימית שלכם מזמנת לכם הזדמנויות חדשות והרפתקאות, שיכולים לסייע לצמיחה האישית, אך היזהרו מפזיזות יתר. אנשים יפרגנו ויחמיאו לכם ואתם זוכים לתמיכה מצד הסובבים.

דגים
השבוע עולה מחדש הצורך לערוך שינויים בבית ובזוגיות, חישבו היטב בטרם תקבלו החלטות מרחיקות לכת, שאחר כך אתם עלולים אולי להצטער עליהם. מוטב לעת עתה להשאיר את הדברים כפי שהם, אינכם בשלים כעת לכל שינוי שיינק ויסחט את כל כוחותיכם ויותיר אתכם מותשים וכואבים. אתם נדרשים לסבלנות, לאיפוק ולאורך רוח.

כתבה מעניינת:

הורוסקופ צילום אילוסטרציה Pixabay

תחזית אסטרולוגית לשבוע 6.9.2020-12.9.2020

שתפותחזית בעדכון שבועי מאת מזל אהרוני התחזיות האסטרולוגיות,המובאת במדור היא כללית  וחלקית. ההתייחסות היא למיקום השמש …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.