המכונית המנותצת. צילום באדיבות דוברות המשטרה

התחיל בראמה, נגמר בכרמיאל: 3 נעצרו בחשד לתקיפת אחיהם

שתפו

שני אחים שהותקפו בידי בני משפחה בגלל מחלוקת על חלוקת קרקעות נמלטו לתחנת המשטרה בכרמיאל. שלושה אחיהם למחצה נעצרו בחשד לתקיפה

מערכת פורטל זהר.נט

שני צעירים מהכפר ראמה שהגיעו למשטרת כרמיאל והתלוננו כי אחיהם תקפו אותם בגלל סכסוך קרקעות, גרמו לפתיחת חקירה בנושא ולמעצרם של שלושה בני משפחתם. חטיבת התביעות של משטרת ישראל הגישה כנגדם כתב אישום ובקשה למעצר עד לתום ההליכים.

ביום שישי 2.10 בשעות הערב, הגיעו לתחנת משטרת כרמיאל שני צעירים בשנות העשרים לחייהם כשהם סובלים מחבלות ופצעים. השניים, אח ואחות, סיפרו כי הותקפו במכות ובאבנים על ידי שלושת אחיהם למחצה בזמן שעסקו בכריתת עצים להסקה בכפר ראמה. בנוסף טענה הצעירה כי הטלפון הנייד שלה נגנב על ידיהם.

עם קבלת התלונה פתחו חוקרי משטרת ישראל בחקירה ובאיתור מסלול בריחתם של שלושת החשודים. תוך מספר ימים נעצרו שלושת האחים (52,33,39 ראמה) ונחקרו בתחנת המשטרה.

החקירה העלתה, כי שני הקורבנות ושלושת הנאשמים הינם אחים למחצה, ילדיו של אותו אב, ובינהם קיים סכסוך על חלוקת הקרקעות בין האחים. בנוסף עלה, כי אחד הנאשמים (39) חשד כי הקורבן, אחותו, מתכתבת עם אישתו על דברים שהכעיסו אותו.

עוד מהחקירה עלה, כי ביום האירוע הגיעו שלושת הנאשמים לרפת שבסמוך לה כרתו הקורבנות עצים להסקה. עם הגעת הנאשמים למקום החל אחד מהם (52) להשליך אבנים ומוטות ברזל לעבר האחות הצעירה ולאיים כי יירו בה. לאחר מכן הכו את השניים במכות ואגרופים. אח למחצה נוסף שהיה במקום יחד עם שני בניו, נכנס לרכב והותקף גם הוא, כשהנאשמים השליכו אבנים לעבר הרכב, מה שגרם לניפוץ השמשה הקידמית.

כתוצאה מהמכות נפלה האחות הצעירה לרצפה אך לא היה די בכך מצד הנאשמים ואלו המשיכו להכות אותה בפניה ואף אחד האחים חבט בפניה באמצעות אבן. הנאשמים תלשו מצווארה את שרשרת הזהב, גנבו את הטלפון הנייד שלה, עזבו את המקום תוך שמאיימים עליה באומרם: "ביומיים האלה אני רוצח אותך".

בתום חקירה זריזה הועבר חומר החקירה לחטיבת התביעות של משטרת ישראל, אשר הגישה כנגד שלושת הנאשמים בבית משפט השלום בעכו כתב אישום ובקשה למעצר עד לתום ההליכים בגין עבירות של איומים, פציעה, תקיפה וחבלה ממשית, חבלה במזיד ברכב ותקיפה כדי לגנוב.

כתבה מעניינת:

רימון הלם בכניסה לבניין מגורים בכרמיאל. צילום אביטל אהרוני

כרמיאל: רימון בכניסה לבניין מגורים – הוזעק חבלן משטרה

שתפומערכת פורטל זהר.נט שעה ארוכה של חרדה עברה היום אחרי הצוהריים (שלישי, 11.5.2021) על תושבים …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.