שהם שמיר 2018-05

התקווה‭ ‬האחרונה‭ ‬של‭ ‬שהם להחלים ממחלת‭ ‬הסרטן

שתפו

שהם שמיר בן 10 מהיישוב גילון ליד כרמיאל, הצליח להתגבר לפני 4 שנים על מחלת הסרטן, אבל היא חזרה ובכל הכוח. משפחתו מבקשת מהציבור עזרה להצלת היקר לה מכל. במוצ״ש הקרוב ייערך מופע שכל הכנסותיו קודש למימון הטיפולים

מערכת זהר הצפון

שהם שמיר בן 10 מהיישוב גילון ליד כרמיאל, חולה בסרטן מסוג ניורובלסטומה. התקווה האחרונה להצלתו היא טיפול חדשני בארצות הברית, שעלותו 2.5 מיליון שקלים. המשפחה ועמותת גדולים מהחיים מבקשים את עזרת הציבור בגיוס הכסף כדי ששהם יוכל להמשיך לחלום להיות שחקן כדורגל כשיהיה גדול.

בשנת 2013 התבשרו הוריו של שהם שבנם, אז בן 5, חולה בסרטן מסוג ניורובלסטומה בסיכון גבוה. שנה של טיפולים קשים עברו על שהם שבסופם החלים מהמחלה. שלוש שנים לאחר מכן, בחודש מאי 2017, כשמשפחת שמיר כבר חשבה שניתן לחזור לשגרת חיים נורמליים ובריאים, הם התבשרו בבשורה הקשה מכל: המחלה חזרה. בשנה האחרונה חזר שהם לקבל טיפולים רפואיים, שאינם מצליחים להביס את המחלה. לאחרונה התבשרו הוריו על טיפול ביולוגי חדש וחדשני שמציע בית החולים ממוריאל סלואן-קטרינג בניו יורק שפותח ע"י הרופא ד"ר בריאן קושניר ושמחירו 2.5 מיליון ש״ח. הטיפול הזה עשוי להציל את חייו של הילד. משפחתו פונה היום לציבור ומבקשת תרומה כספית מכל מי שיכול.

חני שמיר, אמו של שהם: "התקווה היחידה שלנו היא הטיפול בחו"ל. הטיפול שמקבל בארץ לא ירפא את שהם. נעשה את כל מה שאפשר על מנת לגייס את מלוא הסכום. מדובר בטיפול עם אחוזי הצלחה גבוהים ואני פונה אל ליבם של תושבי מדינת ישראל ומבקשת – עזרו לנו להציל את היקר לנו מכל".

עמותת גדולים מהחיים הפועלת למען ילדים חולי סרטן תומכת ומסייעת למשפחה במסע קמפיין התרומה להצלת חייו של שהם. במוצאי שבת הקרוב, 2 ביוני (20:30) ייערך במרכז הפיס הקהילתי במשגב מופע זמר תחת הכותרת ״בראשית ימי הקיץ״ שכל הכנסותיו קודש למימון הטיפולים בשהם. במופע יתארח עילי בוטנר, הזמרת מיקה עינב תנחה ותשיר, עידן יונגמן ילווה על הפסנתר.

ניתן לתרום באמצעות העברה בנקאית לחשבון עמותת גדולים מהחיים, בנק איגוד , סניף פולג 095, מספר חשבון 461000/00. יש לציין שהתרומה הינה עבור שהם שמיר. פרטים נוספים אפשר למצוא באתר של עמותת גדולים מהחיים – חפשו ״נלחמים על החיים של שהם״.

לחדשות נוספות על כרמיאל והסביבה לחצו כאן>>>

 

כתבה מעניינת:

מוחמד זורי צילום פרטי

״אין כאן שני עמים, אנחנו גוף אחד״

שתפוהציטוט למעלה שייך למוחמד זורי, סגן ראש מועצת נחף ואיש עסקים, שעדיין מאמין בקיום משותף …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.