התקנת עמדת טעינה
צילום אילוסטרציה

התקנת עמדת טעינה לרכבים חשמליים

שתפו

מערכת פורטל זהר.נט

ברכבים החשמליים, האלמנט החשוב ביותר הוא כמובן – הסוללות. לכן, כדי לשמור עליהן יש לקחת בחשבון שיקולים רבים הקשורים להטענה. התקנת עמדת טעינה לרכבים החשמליים היא קריטית ביותר, מכיוון שכל טעות קטנה עלולה להשפיע על טיב הסוללות ועל כוחו של הרכב.

התקנת עמדת טעינה בהתאם לסוג הרכב

אז יש בידכם רכב חשמלי או היברידי וכעת אתם מעוניינים לבצע התקנת עמדת טעינה אליה תחברו את הרכב בכל ערב, בכדי שלמחרת בבוקר יוכל לקחת אתכם לכל מקום שתצטרכו. לגבי עמדות הטעינה, יש כמה דגשים שכדאי להכיר:

  • הכל מתחיל במטען הפנימי – האם ידעתם שבתוך הרכב ישנו מטען פנימי? כך, זמן הטעינה של הרכב תהיה תלויה בהספק של המטען. בנוסף לכך, ברכב ישנו מנגנון שקובע את צריכת החשמל בהתאם למצב הסוללה. לדוגמא, אם הסוללה רק חצי מלאה, צריכת הזרם תוגבל על מנת לשמור על חיי הסוללה.
  • התאמה אישית – חשוב מאוד לבחור את עמדת הטעינה בהתאם לצרכים הקיימים, ומתוך מחשבה גם על העתיד. לדוגמא, אם מתוכננת רכישה של רכב חשמלי או היברידי נוסף, כדאי לשקול שימוש בשקע כפול בכדי להטעין את שני הרכבים בו זמנית. אין ספק שמהירות הטעינה חשובה גם היא, אך אל תשכחו לקחת בחשבון גם את עלות החשמל שלכם, אינכם רוצים שהחשבונות יזנקו לשמיים. עם זאת, תשמחו לשמוע שבעתיד, הסכומים רק יילכו ויירדו.
  • לעולם לא בשקע ביתי – השקעים הביתיים לא יוכלו לשאת בעומס הנדרש בכדי להצליח להטעין מכונית. הדבר לא רק שאינו יעיל כלל, אלא גם עלול לסכן אתכם מכיוון שהעומס הרב עלול להוביל לשריפות. מסיבה זו, מכון התקנים הישראלי אסר לחלוטין על שימוש בשקעים ביתיים לצורך טעינת הרכב החשמלי.
  • גרים בדירה בבניין משותף? – התקנת עמדת טעינה בבניין משותף כרוכה באישור מוועד הבית ובהסכמת בעלי הדירות בבניין. לאחר שתתקבל הסכמה, החברה תבצע התקנה של העמדה באופן מסודר במקום הנבחר לכך. עוד כמובן יתבצע חיבור של העמדה למונה החשמל של הדירה הספציפית אליה משתייך הרכב, או שיותקן מונה על העמדה עצמה אשר סכומו יתקזז בכל חודש לחשבון של בעל הרכב.

והעיקר, לנסוע בבטחה

אז אם גם אתם זקוקים לשירות התקנת עמדת טעינה לרכבים חשמליים, זה הזמן ליצור קשר עם חברה המתמחה בכך. בתוך זמן קצר יגיע אליכם סוקר מקצועי שיבחן את השטח מקרוב ויעניק לכם את הפתרון הטוב ביותר להתקנת העמדה המתאימה ביותר לצרכים שלכם, ובהתאם לתנאי המקום.

אנחנו בעיקר שמחים על ההזדמנות לעזור לעוד ועוד אנשים להצטרף למהפיכה הירוקה שמגיעה אלינו, ולהוביל אותה עם רכבים חדשניים ומתקדמים שמטרתם היא אחת – לחסוך בצריכת הדלק ולהנהיג שיטה חדשה ומתקדמת לנהיגה בטיחותית, ירוקה ואכפתית יותר כלפי הסביבה כולה. ושתהיה נסיעה נעימה!

(תוכן מקודם)

***LinkPower.co.il

 

כתבה מעניינת:

ביטוח לרכב צילום אילוסטרציה

מה זה ביטוח מקיף לרכב?

שתפומערכת פורטל זהר.נט יציאה לנסיעה, בידיעה שאתם מכוסים מבחינת הביטוח, היא תחושה נהדרת. אבל תחילה …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.