בית / חדשות / ספורט / כדורגל / התקפה חודרת
כרמיאל חדרה 06.11.15
כרמיאל חדרה 06.11.15

התקפה חודרת

שתפו

משחק התקפי טוב של כרמיאל הסתיים בכיבוש שני שערים של אופיר טקיאר ואלון בוזורגי (בישל את הראשון).  מנגד, שתי טעויות בהגנת כרמיאל סידרו לחדרה תיקו 2:2.

מ.ס כרמיאל אירחה את הפועל חדרה הצמודה אליה בטבלה. חדרה שמינית וכרמיאל תשיעית כאשר לשתי הקבוצות שמונה נקודות. שתי הקבוצות רצו לרשום ניצחון ולהתקדם במעלה הטבלה ולברוח מהתחתית. לאחר המשחק מצב הקבוצות בטבלה לא השתנה לאחר שהן נפרדו בתיקו 2:2 ואגרו נקודה כל אחת.

כרמיאל הציגה יכולת טובה בחלק הקדמי כאשר לראשונה העונה, פתח החלוץ אלון בוזורגי בהרכב. בוזורגי הציג יכולת מצוינת לאורך כל המשחק ורשם שער ובישול בכורה במדי הקבוצה. עכשיו, הצוות המקצועי מקווה שנפתח הסכר ובוזורגי ימצא את הרשת עוד הרבה העונה. דקות טובות גם ליואל צ'חנוביץ שעלה לשחק בדקה ה -50 בעקבות פציעה של דוד אמזלג. מנגד, בכרמיאל יודעים שהיה להם הרבה מזל לאחר שפעמיים הצליחו לחזור מפיגור להוציא נקודה יקרה. בקבוצה מאוכזבים מספיגת שני השערים הלא מחויביים ומקווים לא לחזור על טעויות כאלה במשחקים הבאים.

אלון בוזורגי
אלון בוזורגי

מהלך המשחק –

בדקה 5 סהר דהן פרץ בימין עד לרחבת חדרה, מצא את עדי אלישע, האחרון החזיר לדהן שמ 16 מטר בעט והחטיא את המסגרת.

דקה 16 אהוד מערבי מכשיל את אסי גומה וחדרה זכתה לבעיטה חופשית 22 מטרים מהשער. גומה הרעיד את המשקוף ואף שחקן חדרה לא הצליח לדחוק פנימה.

דקה 18 עדי אלישע מצא בקצה הרחבה את אופיר טקיאר, הקשר החופשי הניף רגל והכדור חלף סנטמטר ליד הקורה.

בדקה ה 22 עבירה בלי כדור של מאור גנח על לאון אלחרר על קו מחצית המגרש, השופט ניב שטייף מיד שלף את האדום. חדרה בעשרה שחקנים ל 70 דקות.

איתן יואש חדר לרחבה מאגף משמאל, הניף רגל ובעט מעל המשקוף.

בדקה 30 עקיבא שיגר פצצה מ 25 מטרים שהחטיאה את המשקוף במילימטר.

בדקה ה 32 מסירה גדולה של אסי גומה מ 40 מטרים לשרון דוידוב לרחבה, השוער נשאר תקוע בשער, ודוידוב נתן קטנה לפינה הימנית ופנימה.

על סף השריקה למחצית חדרה יצאה למתפרצת יחיד של גומה, האחרון רץ כתף אל כתף עם בלם כרמיאל יוגב אלישע שספק תפס בחולצתו של גומה, אך השופט ניב שטיין שרק הפוך וכרמיאל ניצלה. שתי הקבוצות ירדו להתחמם בחדר ההלבשה, 1:0 לחדרה במחצית.

בדקה 65 גומה בעט חופשית מ 18 מטר אלכסונית משמאל, מועין חלבי הדף לקרן.

בדקה 70 אלון בוזורגי במסירת עומק נפלאה למרכז הרחבה לאופיר טקיאר שמעשרה מטרים בעט פנימה, 1:1.

בדקה ה 75 לחץ נהדר של שחקני התקפת כרמיאל על הגנת חדרה הובילה לחטיפת כדור של סהר דהן ומסירת רוחב נהדרת ליואל צ'חנוביץ, החלוץ עצר יפה את הכדור על החזה הסתובב ובעט לרשת החיצונית.

שתי דקות עברו וחדרה הצליחה למצוא את הרשת פעם נוספת. כדור קרן הוגבה לרחבה, השוער יצא ולא הצליח לתפוס את הכדור ואיילון אלימלך נגח מתיבת החמש לקורה הימנית והכדור התגלגל פנימה, 2:1.

חמש דקות לסיום סהר דהן פרץ פעם נוספת באגף שמאל ומצא את בוזורגי ברחבה, החלוץ בעט פעם ראשונה וסחט הדיפה מנמרוד כהן, עט על הכדור החוזר וירה אותו פנימה, 2:2. שער נפלא לבוזורגי שרושם שער ראשון בכרמיאל.

דקה חלפה ושני המחליפים של כרמיאל כמעט סידרו את המהפך. נתן נודלמן שלח כדור לרחבה לאילן סויסה שבעט ומצא את הרשת החיצונית.

שוויון 2:2 בסיום. חדרה מאוכזבת מהתוצאה לאחר שכבר הובילה פעמיים ולא הצליחה לשמור על היתרון. בכרמיאל שאבו עידוד מהחזרות מפיגור ומהיכולת של החלק הקדמי, במיוחד מיכולתו של החלוץ אלון בוזורגי שרשם שער ובישול בכורה והציג משחק מצוין.

הרכב כרמיאל: מועין חלבי; אלירן עקיבא, יוגב אלישע, ליאון אלחרר, אורי צעדון; עדי אלישע, אהוד מערבי/נתן נודלמן(82), דוד אמזלג/יואל צ'חנוביץ(50), אופיר טקיאר/אילן סויסה(82); סהר דהן, אלון בוזורגי

כתבה מעניינת:

הפועל עירוני כרמיאל צילום ענאן עמאשה

ניצחון גדול ושער ענק להפועל עירוני כרמיאל

שתפו 2:1 לכרמיאל מול אבו סנאן בחוץ והמירוץ בצמרת נשאר פתוח עד לרגעי ההכרעה. צפו …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.