והבניין הממחזר המנצח הוא…

שתפו

לאחר ארבעה חודשים הוכרזו המנצחים בתחרות ״הבניין הממחזר״ בכרמיאל

מערכת זהר הצפון

שיתוף הפעולה בין מחלקת איכות הסביבה של עיריית כרמיאל, האגודה לתרבות הדיור ותאגיד המחזור תמיר הובילה לסיומה של תחרות ״הבניין הממחזר״ ולהכרזה על המנצחים.

במהלך ארבעת החודשים האחרונים התקיימה תחרות הבניין הממחזר אשר כללה קמפיין פרסום, תקופת הרשמה ותחרות מאתגרת, ונחתמה בטקס חגיגי להכרזת הבניינים הזוכים.

בתחרות השתתפו 40 בנייני מגורים בכרמיאל, אשר מטרת דייריהם היתה להפריד כמות גדולה ככל האפשר של פסולת אריזות אל הפח הכתום הייעודי שהוקצה לכל בניין שהשתתף בתחרות. בתקופת התחרות נשקל הפח של כל בניין מספר פעמים ואיכות הפסולת בו נבדקה. בסיום כל שקילה הוצגו הערות לתושבי הבניין על מנת שיוכלו להשתפר בהמשך.

בטקס שנערך בנוכחות ראש העיר, עדי אלדר, סמנכ״ל שיווק והסברה בתאגיד המחזור תמיר, שרוני דוידוף, ומובילי תחום הסביבה ברשות המקומית, תרבות הדיור ונציגי הבניינים אשר השתתפו בתחרות, הוכרזו הבניינים אשר זכו בתחרות. במקום הראשון זכו דיירי הבניין ברחוב אשכולות 188 שהפרידו פסולת אריזות בכמות הגדולה פי 6 מהממוצע הארצי. הפרס שקיבלו – מענק בסך 5000 שקלים. בנוסף, כל נציג בניין שהגיע לטקס קיבל שובר מתנה.

עיריית כרמיאל מברכת את הבניינים הזוכים ומזמינה את כל תושביה להצטרף למהפכת המחזור כדי למזער את הנזק הסביבתי הנגרם מכמויות בלתי נתפסות של פסולת המועברת להטמנה במקום לתהליכי מיון ומחזור.

כתבה מעניינת:

קבר רבי ישמעאל כהן גדול בסג׳ור. צילום אריאל פלמון (ויקיפדיה)

הילולת רבי ישמעאל כהן גדול: המשטרה תחסום הכניסה לאתר הקבר

שתפוההילולה הגדולה שבה משתתפים מדי שנה כרמיאלים רבים, לא תתקיים הפעם באתר הקבר – בהנחיית …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.