בית / Uncategorized / וואו, איזו תחושה טובה
חדשות כרמיאל
תמונת אילוסטרציה

וואו, איזו תחושה טובה

השבוע מישהי איחלה לי שהשפע יזרום אלי מכל הכיוונים. בעקבות הכתבה שכתבתי בשבוע שעבר, הבנתי שאני חייבת לתקן את הנזילה בבית, הזמנתי שרברב. הוא תיקן את הנזילה, אבל למחרת הצינור הראשי החל לדלוף. היה לי ברור שזה לא רק הצינור הראשי של ברז המים, אלא הצינור הראשי של ברז המיים שלי בחיים. במקרה עדי היה בבית, הוא סגר את הברז הראשי, הבאתי עוד שרברב, והוא כיוון את הברז, כך שהוא הפסיק לנטוף והמיים בו שוב זורמים.  ומייד כשזה קרה – הפסיק גם האף לנטוף…

הברז הראשי שלי בחיים זו המשפחה שלי ובתחום הזה חוויתי השבוע שפע, של אהבה, פריצת דרך והנאה. הוא התחיל עם עדי ועם החלטה מאוד אמיצה שהוא קיבל, שתאפשר לו לצאת ממעגל צר ומצר, שממנו הוא כבר מזמן יצא, אבל נוהג עוד כאילו הוא שם, אל תוך ספירלה פתוחה, נעה, זורמת.  התמלאתי בגאווה, על צעיר בניי, שמוצא את הדרך שלו להגשמה עצמית, וכשמשהו נפתח בו, הוא משפיע גם על תחומי חיים אחרים להיפתח ולפרוח.

ואז הפתיע אותי טל. כבר מזמן תכננו, שלקראת פסטיבל המחולות בכרמיאל, רזי תגיע אלי, בפעם הראשונה של לילות ארוכים ומהנים כשההורים לא בסביבה. שתינו חיכינו לרגע הזה. הכל כבר היה כל-כך בשל ולא הייתי צריכה לעשות כלום כדי שזה יקרה, זה פשוט קרה.  הם הגיעו במפתיע שבוע לפני. היו כאן יומיים, של כיף, הנאה ויצירה משותפת. עינב חיפשה תמונה של טל בימי ילדותו ומצאה דמיון מפתיע ביני ובין רזי, שמיום היוולדה גם אני וגם סבתא רוחלה, אומרות: וואו כמה שהיא דומה לי.  לשמוע את זה מעינב פשוט חימם לי את הלב.  וכן, רזי היא יצירה מופלאה של שתי סבתות שהביאו לעולם וטיפחו והשקיעו בשני סנדוויצים מתוקים, מתוקים, טל ועינב, שיצרו להם יחד “בית קטן בערבה”.

הלכנו לבלות בפארק המשפחה, הפארק האהוב ביותר על רזי וענבר. הם אוהבים שם מתקנים שונים וגם כמה מתקנים זהים. היתה להם המון סבלנות האחד לשניה, וגם המון כיף של הביחד. שיחקנו יחד באולינג ואז רזי פתאום משום מקום, אומרת לי: סבתא, את זורמת. וואו זו המחמאה הכי גדולה שקיבלתי בתקופה האחרונה.

למחרת הם חזרו הביתה. רזי נשארה כאן איתי. הם נסעו ורן הגיע. רן, החזק, המצחיק והשנון. ורזי כל-כך מעריצה אותו. הם נהנים יחד מכל רגע של ביחד. וואו, איזו תחושה טובה.  תחושה של שפע.

שתפו

כתבה מעניינת:

קריספיתה צילום נורית פלד-min

על קריספיתה שמעתם?

על פיתות טחינה כבר שמעתם? קבלו את הקריספיתה! חברת אחוה, יצרנית הטחינה, בשיתוף אורן בקר ונורית …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

SHOP NOW
close-link
//set menu items with childrens to be clickable