משה קונינסקי שלט פרסום 2018-07
צילום: מטה רינה גרינברג

ועדת הבחירות הורתה להסיר אותיות רשימת רק משלטי הפרסום

שתפו

סיעתו של משה קונינסקי: העתירה שהוגשה ע״י רינה גרינברג מנסה להסית את הדיון הציבורי

מערכת זהר הצפון

ועדת הבחירות האזורית הורתה ליו״ר סיעת רק בכרמיאל, משה קונינסקי, להסיר את אותיות רשימתו מהפרסומים השונים לקראת הבחירות.

לפני כשבוע עתרה סיעתה של רינה גרינברג לוועדת הבחירות נגד סיעתו של משה קונינסקי, בטענה כי הוא עבר על חוק הבחירות בכך שעשה שימוש באותיות הרשימה שלו בחומרי תעמולה שפרסם. בפסיקתו, השופט יצחק כהן דחה את טענותיו של קונינסקי והוציא צו עשה וצו מניעה המורים לקונינסקי לחדול משימוש באותיות רשימתו וכן להסיר את הפרסומים הנושאים את האותיות מכל מדיה. השופט יצחק כהן גם קבע כי מטה קונינסקי ישלם לתובעים סך של 5,850 ש״ח בגין הוצאות משפט.

ממטה גרינברג נמסר: "קונינסקי מזלזל בחוק ובכללים הדמוקרטיים ומתנהג כאילו הוא מעל לחוק. הדבר מעלה תהיות לגבי כשירותו לכהן בתפקיד ציבורי כלשהו. בכל אופן, במדינת ישראל קיימת דמוקרטיה ויש שלטון חוק ועל כן בימים הקרובים ייאלץ קונינסקי להסיר את פרסומיו העומדים בניגוד לחוק״.

תגובת מטה סיעת רק כרמיאל במועצת העיר והמועמד לראשות העיר משה קונינסקי לעתירה שהגישה רינה גרינברג: ״העתירה שהוגשה ע"י רינה גרינברג באמצעות שליחיה מיותרת ומנסה להסית את הדיון הציבורי מהחשוב לטפל! חברי סיעתו של משה קונינסקי עושים שימוש בשם הסיעה ׳רק׳ מזה ארבע שנים בכל פרסומיהם שכן זה שם סיעתם. רינה גרינברג כאמור באמצעות שליחיה מראה שוב, עד כמה היא חוששת מהתמיכה ומהאהדה הרבה שצובר בציבור משה קונינסקי המבטיח שמשהו טוב עומד לקרות! קיבלנו את ההחלטה, נכבד אותה ונבחן את צעדינו״.

כתבה מעניינת:

נחש צפע צילום אילוסטרציה Depositphotos

בת 17 מכרמיאל הוכשה ע״י נחש ארסי – ולא הרגישה

שתפובת 17.5 מכרמיאל הוכשה ככל הנראה ע״י צפע במהלך טיול לימודי בהר מירון. היא אושפזה …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.