ועדת הביקורת התכנסה לראשונה מזה שנים

שתפו
בשבוע שעבר כינס משה קונינסקי יו”ר האופוזיציה, את הוועדה לעיניני ביקורת אשר הוא משמש כיו”ר שלה, ועדהשלא התכנסה לטענתו מזה כשש שנים, מאז שנת 2008. בישיבה השתתפו חבר המועצה איתן וידר, מנכ”ל העירייה מנחם טפר ומבקר העירייה יוסי אבן צור.
קונינסקי פתח את הישיבה וציין כי כינוסה של הועדה אחרי שנים ארוכות הוא רגע מכונן וכי הוא חושב שלוועדה תפקיד חשוב ככלי ניהולי למנגנוני העירייה ולגופי הסמך שלה. הוא הדגיש כי הוועדה והמידע שיוצג בה לא ישמשו ככלי לניגוח פוליטי אלא ככלי ניהולי לשיפור תפקוד העירייה, לתיקון ליקויים ולשיפור ביצועים, הכל למען רווחת הציבור ושיפור השירות שניתן לתושבים.
בישיבה הראשונה הוצגו הביקורות לשנים 2008, 2009 ובסה”כ כ-12 נושאים, אגפים ומחלקות בעירייה וגופי סמך עירוניים. לאחר שעות של דיונים על ממצאי הביקורות שנסקרו, תועבר המלצה למועצת העיר ובה דרישות לתיקון ליקויים ודיווח על ליקויים שתוקנו כהלכה ואינם דורשים פעולות נוספות.
קונינסקי ציין: “הועדה בראשותי תפעל לפקח על תיקון הליקויים ושיפור שירותי העירייה. בתוך כחודש תתכנס הועדה לישיבה נוספת ותדון בדוחות של השנים 2010 עד 2012 ובישיבה שלישית נוספת נדון בדוח החדש של שנת 2013 שיועבר לראש העיר ולועדה לעיון ראשון בימים הקרובים”.
יו"ר האופוזיציה הביע תקווה כי תהליך הדיון על כל דוחות הביקורת יסתיים עד סוף אוגוסט והם יועברו עד ספטמבר בהדרגה לדיון במליאת מועצת העיר ויקבלו תוקף לביצוע.

כתבה מעניינת:

ביטוח לאומי כרמיאל

לא להיבהל מקולות הנפץ, זה תרגיל

שתפומערכת פורטל זהר.נט תושבי כרמיאל, הערב (רביעי) עשויים להישמע קולות נפץ ותורגש פעילות מוגברת של …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *