בית / חדשות / חדשות כרמיאל / ותודה לאראלה ממפעל הפיס: רמי קליינשטיין יופיע בכרמיאל – בחינם
חדשות כרמיאל
רמי קליינשטיין. צילום: זהר אלקיים

ותודה לאראלה ממפעל הפיס: רמי קליינשטיין יופיע בכרמיאל – בחינם

המופע יתקיים בפארק המחצבות בעוד שבוע, במסגרת מופעי התרבות שעורך מפעל הפיס

מערכת זהר הצפון

תגידו תודה לאראלה ממפעל הפיס. ביום חמישי 11.8.16 בשעה 20:00 יופיע רמי קליינשטיין באמפי פארק המחצבות בכרמיאל, במופע פתוח מתחת לכיפת השמיים. הכניסה חינם!

המופע מתקיים במסגרת אירועי התרבות שעורך מפעל הפיס זו השנה השישית ברציפות. במסגרת זו, מתקיימים עשרות מופעי תרבות בעשרות ערים וישובים בכל רחבי הארץ בהשתתפות אמנים מהשורה הראשונה.

הפרויקט ראה אור לראשונה לפני כשש שנים כאשר מפעל הפיס ציין 60 שנה להקמתו והחליט להעניק מתנה לקהילה ולקיים מופעים ברחבי הארץ. מטרת הפרויקט הייתה לאפשר לתושבי הפריפריה ליהנות ממגוון מופעי תרבות איכותיים. לאור הצלחת הפרויקט וההיענות הגבוהה מצד הציבור שפקד את המופעים, הוחלט לקיים את המיזם מדי שנה.

יו"ר מפעל הפיס, אלוף (מיל') עוזי דיין מציין: "הכפלת תקציב התרבות של הפיס מאפשר לנו לקדם את התרבות הישראלית למען הקהילה ומיזם 150 המופעים מוכיח זאת. אני מברך את חברי למועצה לתרבות ואמנות על ההחלטה לקיים את המופעים גם השנה. המיזם משיג שתי מטרות חשובות: מאפשר לציבור הישראלי, גם בישובים מרוחקים מהמרכז, ליהנות מהתרבות הישראלית על כל גווניה ורבדיה ומעניק הזדמנות לאמנים הישראלים להיחשף בפני קהל רחב יותר".

שתפו

כתבה מעניינת:

כיבוי אש שריפה תחנת דלק

90% מהשריפות – בגלל מגע אדם

מאות שריפות בשבוע, עבודה מסביב לשעון – כך נראה יום עבודה טיפוסי בתחנת הכיבוי לב …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

SHOP NOW
close-link
//set menu items with childrens to be clickable