בור מגרש חנייה משאיות צומת כרמיאל מערב
צילום: פרטי

זה מסוכן: בור ענק נפער בחניון המשאיות

שתפו

נהגי משאיות ואוטובוסים מכרמיאל החונים באופן קבוע במגרש מתריעים: אי אפשר לעבור בדרך. העירייה: הנושא טופל

מאת גיל דובריש

נהגי אוטובוסים בכרמיאל ומשאיות בכרמיאל חוששים מפני בור ענק שנפער בכביש הגישה למגרש החנייה בצומת כרמיאל מערב. החניון משמש עשרות נהגים מכרמיאל המחנים במקום את הרכבים הכבדים – במקום להיכנס עימם לתוך שכונות המגורים.

בעקבות הגשמים הרבים מתמודדים הנהגים עם מפגע בטיחותי – בור גדול שנפער בדיוק במרכז כביש הגישה לחניון. לדברי הנהגים המפגע אינו חדש אולם מצבו החמיר השנה בשל מזג האוויר הקשה.

״אנחנו מתמודדים בכול שנה עם הבור המסוכן הזה, בפעם שעברה שפכו חול כדי למלא אותו, אבל הגשם שטף את כול החול והבור העמיק״ מספרים נהגים במקום. ״אנחנו נאלצים להיכנס בצורה לא חוקית מכביש שממנו אין כניסה, כי פשוט אי אפשר לעבור בדרך שבה נמצא הבור. רכב שיעלה על הבור ינזק בצורה קשה, וזה מדאיג״.

לדברי הנהגים הם פנו אל עיריית כרמיאל ואף שיגרו הודעות פרטיות בפייסבוק לראש העיר משה קונינסקי, אך לטענתם, טרם קיבלו מענה. ״המפגע קיים כבר כמה שנים אך אף פעם לא דאגו לתקן אותו לטווח ארוך״ הם אומרים.

קיראו עוד בפורטל זהר.נט:

טענה נוספת שמעלים הנהגים באותה הזדמנות היא מצוקה במקומות חנייה במגרש וזאת בשל רכבים מבחוץ המגיעים למקום. ״יש במגרש מחסור של מקומות חנייה. למרות שהחניון מיועד לרכבים הנושאים תווי תושב כרמיאל, נהגים רבים המתגוררים ביישובי הסביבה תופסים לנו את המקום. אנחנו מגיעים מאוחר אחרי יום שלם בכבישים ולא מצליחים למצוא מקום פנוי לחנות. אין מספיק אכיפה וקנסות בנושא״ מציינים הנהגים ומוסיפים כי לחניון מרבים להיכנס גם רכבי משא ואוטובוסים ללימוד נהיגה שמשבשים את הסדר במקום.

בתגובה נמסר מעיריית כרמיאל כי ״הנושא טופל ע"י צוותי העירייה״.

כתבה מעניינת:

נחש צפע צילום אילוסטרציה Depositphotos

בת 17 מכרמיאל הוכשה ע״י נחש ארסי – ולא הרגישה

שתפובת 17.5 מכרמיאל הוכשה ככל הנראה ע״י צפע במהלך טיול לימודי בהר מירון. היא אושפזה …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.