זה רשמי – רמי לוי מגיע לכרמיאל

שתפו

השבוע פורסם כי לוי ירכוש את סניף קוסט 365. מרבית העובדים צפויים להמשיך תחת ההנהלה החדשה

כשנתיים אחרי שגורמים מטעמו לראשונה אחר האפשרות להקים סניף חדש בכרמיאל, רעיון שלא התממש באותו זמן, מגיע רמי לוי לכרמיאל “מהדלת הקדמית”. בסוף השבוע פורסם בתקשורת הארצית כי לוי ירכוש את הסניף של קוסט 365 באזור התעשייה ויפתח במקומו סניף חדש של רשת השיווק שלו.

ביום רביעי שעבר נחתמה על-פי הפרסומים עיסקה בין רמי לוי לרמי שביט, הבעלים של המשביר לצרכן ורשת קוסט 365, במסגרתה סוכם כי לוי ירכוש את הסניף, את מלאי הסחורה שנותר בחנות ואת העברת זכות השכירות, בסכום של כ-8 מיליון שקלים בפריסה לשלושה תשלומים. ההסכם מותנה בקיומם של מספר תנאים וכפוף לאישור הממונה על ההגבלים העסקיים ואישור בעל הנכס של הסניף. יתכן שרמי לוי ירכוש גם את שלושת הסניפים הנוספים של קוסט 365 בעפולה, כפר סבא ופתח תקווה.

בינתיים התברר כי שביט היה אמור להעביר מחברת המשביר אחזקות לרשת קוסט 365 סכום של 15 מיליון שקלים להמשך התפעול. נודע כי בשבועות האחרונים ספקים גדולים חוששים לשלוח סחורה חדשה ונוצר מחסור במוצרים מסויימים ברשת החנויות.

לזהר.נט נודע כי גורמים מטעם רמי לוי כבר פנו אל העובדים בסניף של קוסט 365 והציעו לרובם להמשיך ולעבוד במקום, תחת ההנהלה החדשה. נמסר כי מרבית העובדים הזוטרים שמחו לקבל את ההצעה ונענו בחיוב להצעה, בעוד שצוות ההנהלה במקום יתחלף.

כתבה מעניינת:

מנכ״לית תאגיד עין כרמים בת שבע אבוחצירה בטקס הענקת פסל יהלום. צילום: אופיר זגורי

״יהלומים״: תאגיד עין כרמים זכה בפסלון היהלום בפעם השניה ברצף

שתפוהפסלון היוקרתי מוענק לארגונים על עמידה בשבעה תקני איכות בינלאומיים ויותר. רק 15 גופים בארץ …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.