לירון יגר רפי בוסקילה חילופי מאמנים הפועל עירוני כרמיאל
רפי בוסקילה (מימין) ולירון יגר. צילומים: דוברות הפועל עירוני כרמיאל

זעזוע בהפועל עירוני כרמיאל: המאמן לירון יגר סיים את תפקידו

שתפו

שינוי מפתיע: שני הפסדים רצופים בסיבוב השני הספיקו ליגר לפנות את מקומו אחרי שנתיים וחצי בתפקיד. יוחלף ע״י רפי בוסקילה שאימן בעבר את הפועל ר״ג והפועל נוף הגליל

מאת גיל דובריש
חילופי מאמנים מפתיעים בהפועל עירוני כרמיאל: בעקבות שני הפסדים רצופים בליגה, הודיע לירון יגר על התפטרותו מהתפקיד. את יגר יחליף רפי בוסקילה שאימן בעבר ביו השאר, את הפועל ר״ג והפועל נוף הגליל.
יגר אימן את עירוני כרמיאל מאז היווסדה לפני שנתיים וחצי, העלה את הקבוצה מליגה ג׳ לליגה ב׳ בעונת הבכורה שלו על הקווים (2018-19), שנה אחר כך הוביל אותה לפלייאוף העליון של ליגה ב׳. העונה הנוכחית נפתחה בהצלחה ואחרי הסיבוב הראשון דורגה כרמיאל במקום הראשון ללא הפסד, אבל מיד אחרי החזרה מפגרת השזרוע, ספגה הקבוצה שני הפסדים רצופים בתוך שבוע וירדה למקום השלישי בטבלה.
בתחילת השבוע הודיע יגר על סיום תפקידו, במועדון מינו במהירות מאמן חדש, מה שמלמד אולי שלא הופתעו מהמהלך. מי שיחליף את יגר הוא רפי בוסקילה, מאמן בעל ניסיון עשיר בקבוצות מליגה א׳ והלאומית. הוא התחיל את קריירת האימון שלו בעונת 2006-2007 בהפועל רמת גן, בהמשך אימן בהפועל מגדל העמק, עירוני טבריה, הפועל נוף הגליל, דבוריה ובית שאן.
לירון יגר: ״בעקבות התוצאות האחרונות במיוחד בשבועיים האחרונים, החלטתי לקחת אחריות ובקשתי לסיים את תפקידי כמאמן הקבוצה. אני חושב שיש פה קבוצה באמת מצוינת שיכולה לעמוד במטרה שהצבנו השנה לעלות ליגה. אני כאחד שגדל במקום הזה והמועדון בית עבורי מגלה אחריות ומפנה את מקומי לרפי בוסקילה, את רפי אני מכיר, אני חושב שהוא בהחלט ראוי והאיש הנכון ובהזדמנות זאת מאחל לו ולקבוצה שאני חלק ממנה הרבה הצלחה ושנצליח לעמוד במטרה״.
רפי בוסקילה: ״מרגע שהנהלת עירוני כרמיאל פנתה אלי ונפגשתי איתם ראיתי אנשים רציניים, מדברים באותה שפה שלי ומאוד מחוייבים למועדון. באותו רגע קיבלתי החלטה שאני רוצה להיות חלק מהמועדון שנקרא הפועל עירוני כרמיאל ולהגשים את המטרות שהציב המועדון השנה״.

כתבה מעניינת:

איצטדיון כרמיאל יציעים משחק פלייאוף עליון נגד עירוני צפת צילום דוברות הפועל עירוני כרמיאל

ימשיכו עוד עונה: השחקנים שחידשו חוזה בהפועל עירוני כרמיאל

שתפומאת גיל דובריש הפועל עירוני כרמיאל ממשיכה לעבוד חזק ומהר לקראת העונה הבאה. אחרי שהחתימה …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.