חברת ילדות

שתפו

יש משהו בחברות הילדות שלך שלא קיים באף חברה אחרת שהכנסת לחייך בהמשך הדרך.
יכול להיות שהחברות שיש לך עכשיו הן הרבה יותר קרובות פיזית או מנטאלית, יותר נמצאות, יותר בראש שלך ובכל זאת, אף אחת לא יכולה לקחת מחברת הילדות שלך את הדברים שרק היא חוותה איתך בזמן אמת.

היא מכירה את המשפחה שלך, את הבית שגדלת בתוכו, היא בילתה איתך שעות ארוכות בחדר הילדות שלך, וגם ברחוב והגנים הסמוכים לו. היא יודעת אם נהגת לשקר להורים שלך, ואולי אפילו הייתה האליבי שלך לפעמים. היא יודעת בדיוק איזו מערכת יחסים יש לך איתם ואם היית ילדה של בית או ילדה שמתה לעוף מהבית. אם גדלת בתוך שקט או בתוך רעש, אם היית ילדה של ספרים או ילדה שמבריזה מבית הספר, היא יודעת אם היית "מקובלת" או "אאוטסיידרית" ואם עשו עלייך אי פעם חרם בכיתה. היא יודעת לאילו חוגים הלכת כשהיית קטנה, מה היו תחביבייך וכמה מרכזיים הם היו בחייך באותה נקודת זמן. היא יודעת איך הייתה הפעם הראשונה שבחור חמוד גרם לך לפרפרים בבטן או הפעם הראשונה שרצית מישהו עד כדי כך שארבת לו לעיתים והוא לא ספר אותך.

את לא צריכה להרחיב בשום מילים או תיאורים, היא הרי הייתה איתך שם בלא מעט מהרגעים האלו.
אם חברות הילדות שלך הן עדיין החברות שלך גם היום, או שחידשתן את החברות במהלך השנים. זכית בעוגן משמעותי שלא רק מחזק אותך ומחבר אותך לקרקע, אלא בעצם נוכחותו בחייך מזכיר לך את נקודת ההתחלה ואיזו דרך ארוכה עברת מאז לעבר החלומות והמטרות שלך.

אבל גם אם החיים התגלגלו לכך שאתן נפגשות רק לעיתים רחוקות, בצורה מזדמנת, אולי בחגים כשכולם במקביל באים לבקר את ההורים, מספיק שתעצרו להגיד שלום ותביטו אחת לשנייה בעיניים והיא תראה:

לא את הצבע בשיער, לא את הפוזה שאת משדרת דרך הפייסבוק, לא הרכב היפה שאת נוסעת בו, לא המשפחה שהקמת, לא הבוטוקס או הסיליקון שעשית, לא התארים האקדמיים, לא הקריירה- כל אלו הם חלק מהאישה שאת היום.

היא תראה קודם כל את הילדה הקטנה שחיה בתוכך.

כתבה מעניינת:

חגיגת קונצילה ריגטה עם עגבניות שרי צלויות, קלמטה ומוצרלה צילום אפיק גבאי (1)

קונצילה ריגטה – איטלקית 100%

שתפומתחשק לכם איטלקית 100% על הצלחת? קבלו מתכון של פסטה קונצילה ריגטה עם עגבניות שרי …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.