פיט סטפ פרו באנר עליון 2018-10
בית / חדשות / חדשות כרמיאל / חבר מועצת העיר רותם בז׳רנו על העירייה: ״הם מפחדים״
הוט סינמה באנר מאמרים 2019-02

חבר מועצת העיר רותם בז׳רנו על העירייה: ״הם מפחדים״

הוט סינמה באנר מאמרים 2019-02

חבר סיעת היחיד דף חדש באופוזיציה טוען כי בישיבת המועצה האחרונה סירבו לדון בהצעה שהעלה לסדר היום בנושא עלויות הצהרונים. העירייה: פנייתו פוספסה בתום לב

 מאת גיל דובריש

״למרות כל הניסיונות לקבור את הרעיון, בישיבת מועצת העיר כרמיאל, אני אמשיך לפעול לביטול עושק הצהרונים וגני יום ארוך״, כך מצהיר רותם בז׳רנו שהקים סיעת יחיד בשם ׳דף חדש׳ באופוזיציה, אחרי ״פיצוץ״ בינו לבין משה קונינסקי, ראש סיעת ׳רק׳ שבה היה חבר בז׳רנו עד לאחרונה.

בז׳רנו מאשים כי הקואליציה מנסה להדיר את רגליו ולהשתיקו בישיבות. לדבריו, העלה לפני הישיבה שהתקיימה ביום רביעי שעבר הצעה לסדר היום בנושא עלויות הצהרונים וזאת בעקבות המחאה החברתית שקמה בשבועות האחרונים בקרב הורים בכרמיאל. ״ביום רביעי האחרון התקיימה ישיבת מועצת עיר, אני מתיישב ומעיין בחומר שמחולק לכל חברי מועצה. מחפש ומחפש, ולא מוצא את ההצעה שלי לסדר יום, הצעה שעוסקת בעלויות הצהרונים״. לעומת זאת, אומר בז׳רנו, כי בישיבה הוחלט לדון בהצעה באותו נושא בדיוק, שהעלתה סיעת ׳רק׳. כאשר פנה למנכ"ל העירייה דוד מלכה ושאל אותו, היכן ההצעה ששלח לסדר היום, השיב לו מלכה, כי לא שלח את ההצעה.

יש לציין כי לפני כל ישיבה, שמורה לחברי מועצה זכות לשלוח הצעה לסדר יום, שמוגשת עד 72 שעות לפני הישיבה או שאילתה, שמוגשת עד שבוע לפני הישיבה. לדברי בז׳רנו, הוא הוכיח באמצעות תדפיס של המייל, כי שלח את ההצעה לסדר היום 6 ימים לפני הישיבהזאת בעוד שיש לשלוח את ההצעה עד 3 ימים לפני הדיון. למרות זאת, הוא טוען, סירבה הקואליציה לדון בהצעתו ובמקום זאת דנה בהצעה שהגישה סיעת רק. במהלך הישיבה התפתחו בינו לבין מנכ״ל העירייה, דוד מלכה, דין ודברים על רקע הסוגיה האם ההצעה נשלחה במועד.

לאחר הישיבה, שיגר בז׳רנו לטענתו בקבוצת הוואטסאפ של חברי מועצת העיר, הוכחה מצולמת של ההצעה ששלח במייל ורשם: "דוד מלכה היקר, כמו שכולם יכולים לראות גם אתה קבלת עותק של ההצעה לסדר. זה מנהל תקין? תתביישו. אתם ורק אתם אחראיים לקרקס במועצת העיר. חברים היום עברתם כל גבול״.

לדברי בז׳רנו, ״יש פה מגמה לפגיעה בפעילות הציבורית שלי. ההצעות שלי לסדר "לא ייעלמו" כאילו האדמה בלעה אותן. חשוב לציין, עשיתי וידוא טלפוני מול הפקידה בלשכת ראש העיר, ובאמצעות הוואצאפ מול המנכ"ל. ההתנגדות החריפה של ראש העיר עוד יותר מחזקת את הטענה שלי, הצעה לסדר יום אינה שאילתה שצריך להכין לה תשובות. מדובר סה"כ בבקשה לפתיחת דיוןהם מפחדים!״

תגובת העירייה: ״פנייתו של בז'רנו פוספסה בתום לב. מכיוון שלא תוכנן להעלות את הנושא הוחלט שלא לדון בבקשתו בישיבה הנוכחית״.

ארט דה ג׳לטו באנר דף ראשי 2018-12-26
2019-01-10 ד״ר קוקיס באנר כתבות
שתפו

כתבה מעניינת:

ישיבת מועצה אופוזיציה 2018-12-26

רגע היסטורי: האופוזיציה גרמה לכינוס ישיבת מועצה – אבל הופיעה בהרכב חסר

לראשונה בכרמיאל: המועצה התכנסה לבקשת האופוזיציה, אבל רק שניים מחברי האופוזיציה הגיעו לישיבה. רותם ינאי: …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

סוזנה גלפרין באנר דף ראשי 2018-12-16

SHOP NOW
close-link