בית / חדשות / פלילים ומשפט / חגיגות השנה האזרחית בכרמיאל: קטטה אלימה, מניעת שוד ונהגים שיכורים

חגיגות השנה האזרחית בכרמיאל: קטטה אלימה, מניעת שוד ונהגים שיכורים

מערכת זהר הצפון

הלילה הראשון של שנת 2017 היה לילה לא שקט בכרמיאל. ידיהם של צוותי המשטרה והשיטור העירוני שפעלו בכוחות מתוגברים, היו מלאות עבודה.

אירוע ״השיא״ של הלילה התרחש בסביבות השעה 3 לפנות בוקר באחד ממקומות הבילוי, כאשר שתי קבוצות של מבלים, כולם תושבי כרמיאל, החלו להתקוטט ביניהם על רקע לא ידוע. אנשי האבטחה שהיו במקום הוציאו את המבלים מחוץ למבנה ואלה המשיכו את המריבה בחוץ. במהלך הקטטה, השתמשו חלק מהמעורבים באלות ובכלים נוספים. עד ראיה סיפר לנו כי ״במהלך המכות, אחד המעורבים הופל על הרצפה ולמרות שהיה חסר אונים, האחרים המשיכו להכות אותו ולבעוט בו״.

צוותי משטרה ושיטור עירוני הוזנקו לאירוע, אך המשתתפים הספיקו להימלט מהמקום במהירות. אף אחד לא נתפס.

קצת לפני כן, נתפסו ע״י ניידת השיטור העירוני שלושה צעירים  ברחוב הגליל, בחשד כי תיכננו לבצע שוד. השלושה, תושבי כרמיאל, נתפסו בתוך רכב סקודה בעל לוחיות רישוי מזוייפות. בתוך הרכב נתפסו כובעי גרב, כלי פריצה, אקדח צעצוע דמוי גלוק ומכשירי טוקמן מוסלקים. הם הובאו לחקירה ע״י כוח משטרה שהוזעק למקום. מעצרם הוארך בבית משפט השלום בעכו.

בנוסף לשני האירועים החריגים הללו, נערכו המשטרה והשיטור בכוחות מתוגברים ליד הפאבים בעיר ובצמתים המרכזיים. לפחות 7 נהגים נתפסו כשבדמם רמת אלכוהול גבוהה מהמותר. רשיונם נשלל במקום והם זומנו לחקירה. כמו כן נתפסו שני תושבי העיר כשברשותם סמים, הם נתפסו והובאו לחקירה. במשך כל הלילה, פעלו כוחות המשטרה ביחד עם השיטור העירוני לאיתור סם אונס במשקאות האלכוהול במקומות הבילוי, באמצעות בדיקות ידניות.

שתפו

כתבה מעניינת:

שלושה נדקרו – הועברו לטיפול במיון טרם

מערכת פורטל זהר.נט אירוע חריג במיוחד במיון טרם בכרמיאל: שלושה פצועים במצב קל עד בינוני …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

SHOP NOW
close-link
//set menu items with childrens to be clickable