בית מרקחת עראבה צילום כללית
צילום: כללית

חדש! בית מרקחת שלישי של כללית בעראבה

שתפו

לרווחתם של מטופלי כללית בעראבה והסביבה, נפתח בית המרקחת עראבה אלמידאן בקניון עראבה. בית המרקחת ממוקם בניין B– קומת כניסה, מתחת למרפאת עראבה מומחים. זהו בית המרקחת ה-118 של כללית והשלישי בעראבה, במחוז חיפה וגליל מערבי

בית המרקחת עראבה אלמידאן גדול ונגיש, עם חניה מרווחת ויינתנו בו שירותי ייעוץ רוקחי אישי, ללא עלות, לכל מבוטחי כללית, המעוניינים בכך. בנוסף, יפתח שירות הזמנת תרופות בבית מרקחת און ליין במסלול איסוף מהסניף, באפליקציית כללית או באמצעות האתר. שירות זה מתווסף לשירות משלוח תרופות עד הבית הקיים לכלל מבוטחי המחוז.

שעות הפעילות בית המרקחת: א'- 8:00-16:00, 17:00-20:00, ב' – 8:00-14:00 , 17:00-20:00, ג' – 8:00-20:00, ד' – 8:00-13:00,  ה' – 8:00-20:00, ו' – סגור, שבת- 8:00-14:00.

את בית המרקחת תנהל אריג' נסאר, תושבת עראבה, נשואה ואם לשניים. לאריג' ניסיון של 13 שנים ברוקחות, כ-10 שנים בכללית. בנוסף היותה רוקחת בבית מרקחת, היא מעבירה הדרכות בקהילה בנושא שימוש מושכל בתרופות.

"אני מברך על פתיחת בית מרקחת עראבה אלמידאן. צוות בית המרקחת בניהולה של אריג' מתווסף ל2 בתי מרקחת שכבר היום נותנים שרות לכל מטופלי הכללית בעראבה והסביבה. אני רוצה לאחל הצלחה לאריג' בתפקיד החדש, אריג' בעלת ניסיון רב כרוקחת וכמנהלת ואני בטוח שהיא תוביל את בית המרקחת למצוינות במתן שירות איכותי ומקצועי" מסכם אחמד עוסמאן, מנהל רוקחות מינהלת כרמים של כללית מחוז חיפה וגליל מערבי.

(תוכן שיווקי)

כתבה מעניינת:

ליצן רפואי נהריה

שירות חדש בכללית מחוז חיפה וגליל מערבי: ליצנים רפואיים במרפאות

שתפומערכת פורטל זהר.נט ילדים רבים חווים חרדה ופחד מפני הליכים רפואיים, בדיקות וזריקות.  בכללית פועלים …


תגובה אחת

  1. נתנטל

    די נו קונה רק בדודא – עושים לי משלוח עד הבית.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *