בית / כרמיאל / חברה / חדש בכרמיאל: פיילוט רכב שיתופי
רכב שיתופי בכרמיאל צילום דוברות עיריית כרמיאל
רכב שיתופי בכרמיאל צילום דוברות עיריית כרמיאל

חדש בכרמיאל: פיילוט רכב שיתופי

שתפו

מערכת פורטל זהר.נט

עיריית כרמיאל משיקה בימים אלה פיילוט רכב שיתופי ברחבי העיר בשיתוף עם חברת שלמה סיקסט. הפיילוט שהחל ביום רביעי, מיועד לבחון פיתרון תחבורתי זמין, יעיל ונוח לשירות התושבים, יאפשר לצמצם את הצורך באחזקת רכב פרטי או רכב שני במשפחה.

מעיריית כרמיאל נמסר כי היא הקצתה מספר מקומות חנייה ברחבי העיר וכלי הרכב יהיו זמינים להשכרה ולנסיעות 24 שעות ביממה באמצעות האפליקציה שלמה Share Sixt – בלי דמי מנוי, בלי צורך להזמין מראש ובלי צורך לעמוד בתור. הם יועמדו לרשות המזמינים בחניות קבועות. חניות הרכב השיתופי שהקצתה העירייה סומנו בתמרור מיוחד ונצבעו בצבע מבדיל מהשאר.

מרכז צעירים באגף לפיתוח דמוגרפי הינו שותף להובלת מיזם זה ובעיריית כרמיאל מבהירים כי שירות זה מופנה לכל התושבים תוך דגש לקהלי יעד צעירים. בהקשר זה בעירייה מבהירים כי לא תהיה תוספת תשלום לנהגים צעירים.

גם זה יעניין אתכם בפורטל זהר.נט:

ראש העיר משה קונינסקי הודה לסגנו פנחס סירוקה המחזיק בתיק התחבורה בעירייה על הסיוע בקידומו ובהוצאתו לפועל של הפרויקט. קונינסקי אמר: ״אנו שמחים להציג פרויקט נוסף אשר נועד לשרת את תושבי העיר ולהקל עליהם בצרכים היומיומיים. במידה ושירות זה יהיה מבוקש נבחן אופציה להרחבתו".

כתבה מעניינת:

אריזת חבילות ארגון מתחברים לנשמה. צילום מתוך היוטיוב

אלפי משפחות יקבלו סיוע בחגים: בארגון מתחברים לנשמה קוראים לציבור לתרום

שתפועקב משבר הקורונה עלה הביקוש לסיוע בחבילות מזון לקראת החגים. צפו בסרטון: כך זה נראה …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.