אלון אזולאי וח״כ אופיר כץ צילום יח״צ
אלון אזולאי וח״כ אופיר כץ. צילום יח״צ

חדש: 15 מלגות חדשות לסטודנטים ממשפחות מעוטות בכרמיאל

שתפו

בשורות נהדרות עבור צעירי כרמיאל: במאמץ משותף של איש העסקים אלון אזולאי וחבר הכנסת אופיר כץ – 15 מלגות ללימודים אקדמיים לצעירים ממשפחות מעוטות יכולת יועברו לכרמיאל

מערכת פורטל זהר.נט

במסגרת דיוני התקציב בוועדת הכספים השיג חבר הכנסת אופיר כץ 15 מלגות המיועדות ללימודים אקדמיים עבור סטודנטים המגיעים ממשפחות מעוטות יכולת לכרמיאל. כל מלגה תעמוד על סך 5000 שקלים.

ההחלטה על העברת התקציב עבור מלגות אלו מגיעה לאחר מספר פגישות בין איש העסקים הכרמיאלי וחבר מרכז הליכוד, אלון אזולאי, לבין חבר הכנסת אופיר כץ. במסגרת הפגישות העלה אלון אזולאי בפני חבר הכנסת כץ את חששו מפני המעמסה הכלכלית הקיימת על כתפיהם של צעירים רבים המעוניינים ללמוד לימודים אקדמיים נוכח יוקר המחיה.

במאמץ משמעותי של חבר הכנסת כץ, הצליחו השניים להביא לצעירי כרמיאל המגיעים ממשפחות מעוטות יכולת מלגות אלו, אשר צפויים להיכנס לפי הסיכומים לקופת העירייה כבר בשבועות הקרובים, אז תתאפשר הגשת בקשה להתמודדות על קבלת המלגות.

אזולאי ברך ואמר: ״הצעירים שלנו בכרמיאל אשר זקוקים לסיוע, יוכלו סוף סוף לקבל אותו ולהתמודד כבר בימים הקרובים על קבלת המלגה. בכך, בתקווה להקל על המעמסה הכלכלית שצעירים רבים מתמודדים איתה בעת הלימודים האקדמיים, נוכל לסייע להם. אני מודה לח״כ אופיר כץ על העשייה וההתגייסות למען כרמיאל, אין הדבר מובן מאליו״.

(תוכן מקודם)

כתבה מעניינת:

צילום פריפיק

כל מה שצריך לדעת לפני כתיבת עבודה לאקדמיה

שתפומערכת פורטל זהר.נט אם אתן סטודנטיות שכבר סיימו מספר לא מבוטל של קורסים,  וכבר עברתם …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.