פעוט נשכח בתוך רכב צילום ארכיון אין קשר לכתבה
צילום ארכיון, אין קשר לכתבה

חולצה פעוטה מכרמיאל שננעלה ברכב

שתפו

מערכת פורטל זהר.נט

גם זה כנראה יעניין אתכם לקרוא:

זה היה יכול להיגמר אחרת לגמרי: פעוטה מכרמיאל ננעלה אתמול (ראשון) ברכב למשך כרבע שעה עד אשר חולצה מתוכו. מצבה הוגדר קל והיא הועברה להמשך טיפולם של צוותי הרפואה שהוזעקו למקום.

קצת אחרי השעה 7 בערב התקבלה קריאה במוקד ארגון ידידים על פעוטה שננעלה בתוך רכב ברחוב החבצלת בכרמיאל. כונני סניף כרמיאל, נחום רבינוביץ’ וחיים הורביץ, נענו לקריאה והגיעו למקום בתוך שלוש דקות מקבלת הדיווח. השניים החלו בפעולות פתיחה של המכונית באמצעות הציוד הייעודי שברשותם, אבל תוך כדי מאמציהם, הובא למקום מפתח הרכב. הכוננים פתחו את המכונית והפעוטה חולצה ממנו כשחום גופה גבוה אך מצבה טוב.

הוריה של הפעוטה מדגישים כי בשום מצב לא נותרה הפעוטה לבדה במכונית וכי היא ננעלה בפנים ולא נשכחה לרגע. ההורים קראו לעזרה ויצרו קשר עם מוקד ארגון ידידים על מנת שיגיעו לחלץ את בתם. ארגון ידידים הוא גוף התנדבותי המעניק ״עזרה ראשונה שאינה רפואית״ שאינה מצריכה ידע מקצועי בדרכים ובבתים, 24 שעות ביממה, חוץ מבימי שבת וחג.

משה אלבז, מנהל מוקד צפון, סיפר: “הקריאה התקבלה אצלנו במוקד על פעוטה שננעלה ברכב. כונן ידידים, נחום רבינוביץ’, הגיע במהירות למקום בתוך שלוש דקות. אליו הצטרף רגע אחרי הכונן חיים הורביץ. מתברר שהפעוטה שהתה ברכב למשך זמן של כרבע שעה וחום גופה החל לעלות בצורה מדאיגה. בנס נמנע כאן אסון. אני לא רוצה לחשוב מה הייתה התוצאה אם השכחה הייתה מתרחשת חלילה בשעות הצהריים החמות ולא בשעות הערב. אנחנו קוראים להורים לעשות כל שביכולתם על מנת שלא לשכוח ילד ברכב”.

בימים אלו יוצאים בארגון ידידים, בשיתוף כללית, בפרויקט להעלאת המודעות בנושא שכחת ילדים ברכב ובחלוקת חומרי הסברה להורים עם החזרה למוסדות הלימודים.

כתבה מעניינת:

פינוי אישה מביתה במהלך שריפה. צילום דוברות כב״ה צפון

כרמיאל: אישה נפגעה בדליקה שפרצה בביתה

שתפומאת גיל דובריש תושבת כרמיאל נפגעה בדליקה שפרצה בביתה היום (חמישי) לפנות בוקר. בשעה 5 …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.