צילום: דוברות מכבי אש מחוז צפון

זה מה שקרה בחול המועד: תינוק טבע בבריכה, שריפות בבתי מגורים בכרמיאל

שתפו

לא הייתם כאן במהלך חול המועד פסח? קבלו עדכון לגבי האירועים החריגים שהתרחשו כאן

מאת גיל דובריש

לטובת כל מי שלא היה כאן בחול המועד, נפש, טייל, נסע לחו”ל, קבלו עדכון קצר לגבי מספר אירועים שהתרחשו במהלך החגים.

מכבי האש הוזעקו לדליקה שפרצה בבית קרקע ברחוב מבצע בן עמי בשכונת רבין בכרמיאל. מיד עם קבלת הקריאה הוזעקו למקום ארבעה צוותי כיבוי בפיקוד מפקד המשמרת להב מועדי שעלאן. הצוות הראשון שהגיע, גילה כי אש פרצה ביחידת מזגן חיצונית בבית מגורים, אך כבתה עוד לפני בואם של לוחמי האש. לאחר שווידאו כי אין סכנת התלקחות מחודשת וביצעו שחרור של העשן מהבית, עזבו הכבאים את המקום. האירוע הסתיים ללא נפגעים.

בהמשך התקבלה הודעה על שריפה בגג בניין מגורים בן חמש קומות ברחוב דרך השלום בכרמיאל. חמישה צוותי כיבוי שכללו סולם גבהים מתחנת גליל מרכזי, בראשות להב מועדי שעלאן, הוזנקו למקום האירוע.

עם הגעת צוותי הכיבוי למקום דווח כי אנשי המקום הצליחו להשתלט על השריפה, צוותי הכיבוי עלולגג המבנה וזיהו ספה שרופה בגג הבניין.

לוחמי האש ביצעו פעולות כיבוי סופי של הספה וביצעו אוורור של הבניין מהעשן. האירוע הסתיים ללא נפגעים.

האירוע המצמרר ביותר בחול המועד ללא ספק, התרחש ביישוב חזון. תינוק כבן שנה טבע בבריכת שחייה המשמשת צימרים ביישוב. הוא פונה על ידי מסוק של מד”א לבית החולים רמב”ם בחיפה כשמצבו מוגדר קשה אך יציב.

מתנדבי ארגון איחוד הצלה מכרמיאל הגיעו ראשונים אל הבריכה ומצאו את התינוק מחוסר הכרה, לאחר שנמשה מהמים. הם העניקו לו סיוע ראשוני עד לבואם של אנשי מד”א. התינוק פונה למנחת המסוקים הסמוך לכלא צלמון ומשם לבית החולים רמב”ם שבחיפה. המשטרה פתחה בחקירה.

כתבה מעניינת:

קורונה צילום אילוסטרציה Pixabay

לראשונה מחודש מרץ: מעל 50 מאומתים לקורונה בכרמיאל

שתפומאת גיל דובריש קיראו עוד בפורטל זהר.נט: כל המופעים המרכזיים בפסטיבל 2021 מיוחד לפסטיבל: השיר …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.